آژانس مسافرتی رازگیتی

از دیگر آژانس‌های مسافرتی که سایت آن‌ها توسط مجموعه پرگان ساخته شده است رازگیتی نام دارد. این سایت شامل بخش‌های مختفی مانند پرواز داخلی و خارجی، انواع هتل داخلی و خارجی، تور و مجله گردشگری است. این سایت مانند دیگر سایت‌های گردشگری قابلیت رزرو آنلاین از طریق وب سرویس دارد. این سایت به گونه‌ای برنامه نویسی شده که سئوی آن به آسانی انجام شود. طراحی رابط کاربری به بهترین نحو در این وبسایت اجرا شده و کاربران به راحتی می‌توانند از بخش‌های مختلف آن دیدن کنند.

نمونه سایت گردشگری رازگیتی
نمونه سایت گردشگری رازگیتی

نمونه سایت‌ها

ویژگی‌های سایت رازگیتی

سایت رازگیتی با طراحی اختصاصی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

آیکون سئو
متصل به انواع وب‌سرویس‌ها
 • وب سرویس بلیط آنلاین
 • وب سرویس آمادئوس
 • وب سرویس ماهان
 • وب سرویس بیمه مسافرتی
 • وب سرویس هتل
وب سرویس های مهم آژانس‌های مسافرتی
آیکون سئو
کامل‌ترین رزرواسیون
 • رزرو تورهای داخلی
 • رزرو تورهای خارجی
 • رزرو هتل‌های داخلی
 • رزرو هتل‌های خارجی
 • رزرو بلیط هواپیماهای خارجی
 • رزرو بلیط هواپیماهای داخلی

رفتن به صفحه طراحی گردشگری

آیکون سئو
مجله گردشگری

مجله گردشگری کامل دارای محتواهای با کیفیت که به سئو شدن کلیدواژه های بسیاری کمک کرده است.

رفتن به صفحه مجله گردشگری

نمونه کار رازگیتی

سریع تر از همیشه

مجله گردشگری رازگیتی

تخصصی گردشگری

یکی دیگر از بخش‌های مهم این سایت بخش وبلاگ‌ها است که برای بارگزاری محتواهای بروز طراحی شده است. کاربران می‌توانند با مطالعه این بخش اطلاعات جدیدی درباره نکات سفر، جاذبه‎‌های گردشگری و غیره را کسب کنند.

سریع تر از همیشه

طراحی منحصر به فرد UI و UX

 

بخش طراحی UI و UX سایت رازگیتی به گونه‌ای طراحی شده است که تجربه کاربری خوش آیندی برای کاربر رقم می‌زند. در ظاهر این سایت از تصاویر باکیفیت و با الگوهای رنگی مناسب استفاده شده است. این سایت به گونه‌ای برنامه نویسی شده است که سرعت سایت برای بارگذاری صفحات کاربران در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. به دلیل ظاهر ساده و کاربر پسند بودن این سایت، کاربران می‌توانند به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

UX و UX رازگیتی
UX و UX رازگیتی

سریع تر از همیشه

پرگان سیستم

گوشه‌ای از قسمت‌ها و امکانات سایت رازگیتی

 

سایت رازگیتی بخشی به نام تور دارد با کلیک روی هر یک از تورها اطلاعات مربوط به تور، قیمت، خدمات، هتل‌های مورد نظر در آن تور نشان داده می‌شود. این سایت قابلیت اتصال به وب سرویس و رزرو به صورت آسان و با کمترین زمان را دارد. 

از دیگر بخش‌های اختصاصی این سایت می‌توان به هتل‌های داخلی و خارجی اشاره کرد. همه اطلاعات هتل‌ها از جمله ستاره هتل، امکانات و آدرس روی نقشه را با یک کلیک و جستجو می‌توان دسترسی داشت. 

منوی دیگر سایت رازگیتی تماس با ما و ارتباط با ما است که اطلاعات دقیق راجع سابقه آژانس، ایمیل، آدرس دفتر حضوری و شماره تماس لحاظ شده است. 

پرواز خارجی یکی دیگر از بخش‌هایی است که پرگان سیستم برای سایت رازگیتی در نظر گرفته است. در بخش پروازهای خارجی اطلاعات و مشخصات خطوط هوایی، جزئیات پرواز، نمایش پروازهای موجود و رزرواسیون آنلاین را می‌توان مشاهده کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *