درباره ما

درباره ما پرگان سیستم
درباره ما پرگان سیستم

شرکت پرگان سیستم اسفند، با هدف ایجاد توسعه IT در صنعت گردشگری و ارائه خدمات نرم افزاری با کیفیت جهانی پایه گذاری شد. در قرن جدید با تکیه بر هوش مصنوعی، خدمات تخصصی وب و IT، طراحی سایت و سئو و طراحی پورتال و CMS اختصاصی گردشگری، در کنار میزبانی وب حرفه ای و سرور مجازی و اختصاصی برای آژآنس های مسافرتی و شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در صنعت گردشگری؛ به عنوان یکی از شرکت‌های برتر فناوری اطلاعات گردشگری شناخته شده و امروزه بهترین خدمات تخصصی نرم افزاری را با بالاترین کیفیت در دسترس مشتریان قرار می‌دهد. در حال حاضر پرگان سیستم، طراحی سیستم های یک پارچه ی اطلاعات مدیریت در صنایع وابسته به گردشگری مانند هتل ها، آژانس های مسافرتی و خطوط هوایی را مدیریت می کند.

ما برنامه ها و نرم افزارهای محور گردشگری را طراحی می‌کنیم

محصولاتی متفاوت از سایر نرم افزارهای موجود و همچنین فراهم کردن محیطی کاربرپسند و راحت ، با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و با به کارگیری هوش مصنوعی در تمامی محصولات خود ، روش جدیدی را در ورود اطلاعات و یک پارچه سازی آن ها، ارائه کردیم

ویژگی‌های مهم پرگان

پرگان سیستم دارای ویژگی هایی است که آن را از سایرین متمایز می سازد.

98

طراحی

95

طراحی خلاق

98

سئو

81

هوش مصنوعی

فرایند طراحی نرم‌افزار

روند طراحی و توسعه در پرگان سیستم، برای سیستم های یک پارچه ی اطلاعات مدیریت در صنایع وابسته به گردشگری مانند هتل ها، آژانس های مسافرتی و خطوط هوایی، دارای چهار مرحله است.

تجزیه و تحلیل نیاز

توسعه

تولید

2600صدور تیکت در ماه
466آژانس مسافرتی
37وب سرویس

اعضای تیم ما

crm گردشگری پرگان

پارسا قاسمی 

توسعه دهنده وردپرس

crm گردشگری پرگان

سپهر ریاحی

توسعه دهنده وردپرس

crm گردشگری پرگان

افشین براتی

توسعه دهنده وردپرس

crm گردشگری پرگان

افشین براتی

توسعه دهنده وردپرس