به سبکی پر به سادگی یک کلیک

معرفی CRM گردشگری

دید 360 درجه ، بازاریابی هدفمند
سیستم جامع مدیریت ارتباط با مشتریان صنعت گردشگری
crm گردشگری

CRM گردشگری

چهار مزیت اصلی CRM گردشگری برای آژانس های مسافرتی، هتل ها  و فعالین در صنعت گردشگری

افزایش بهره‌وری

CRM گردشگری با قابلیت های که در اختیارتان می گذارد، به بهبود و ارتقای ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی کمک می کند. با کاهش هزینه ها و افزایش فروش و نرخ تبدیل به مشتری، منجر به افزایش بهره وری در مجموعه شما می شود.

افزایش فروش

نرم افزار CRM گردشگری با افزایش نرخ تبدیل سرنخ های فروش به مشتریان بالفعل، دسته بندی فرصت ها و مشتریان، یادآوری پیگیری ها و امور سازمانی، بیش فروشی و فروش مکمل، تکرار خرید در کنار وفادارسازی مشتریان

پشتیبانی و خدمات

با استفاده از ابزارهای پشتیبانی و خدمات پس از فروش CRM گردشگری، بستری کارآمدتر فراهم می شود تا با پاسخگویی فوری به درخواست مشتری، باعث افزایش رضایت و تجربه حس دلپذیر برای آنها شود.

مدیریت منابع انسانی

سامانه CRM گردشگری می‌تواند با تسریع فرآیند‌ها، خودکار سازی مدیریت امور متقاضیان، تجزیه و تحلیل نیازها و شناسایی مهارت‌های مورد نیاز و حمایت از استراتژی‌های حفظ کارمندان، منجر به عملکرد بهتر تیم منابع انسانی شود.

CRM گردشگری پرگانCRM گردشگری پرگان، یکی از جدیدترین و بهترین نرم افزار‌های مدیریت ارتباط با مشتری است که شرکت های داخلی و خارجی گردشگری از آن استفاده می کنند. این نرم افزار

درسال 2017 شرکت پرگان در ایران اولین نسخه آن را منتشر کرد. نسخه فعلی CRM پرگان هم اکنون بر روی کلودهای شرکت پرگان به مشتریان ارائه می شود. 

شرکت پرگان سیستم در راستای بهرمند سازی کسب‌ و کارهای گردشگری از یک نرم افزار CRM قدرتمند، اقدام به ساخت و توسعه نسخه گردشگری این نرم افزار کرد. ما موفق شدیم اولین و جامع ترین CRM گردشگری را در اختیار آژانس های مسافرتی کوچک و بزرگ قرار دهیم. اینگونه کسب‌ و کارهای گردشگری می‌توانند اطلاعات خود را کامل کنند و بیشترین استفاده را از یک سی آر ام ببرند.

لذت استفاده از CRM گردشگری مدرن با گرافیک زیبا را تجربه کنید

نظارت کامل بر عملکرد پرسنل و واحدهای مختلف

نمایش مناسب در تمامی دستگاه ها از جمله موبایل و تبلت

ارائه گزارشات کامل و جامع سازمانی

جهت اطلاع از امکانات و قیمت های پکیج کامل نرم افزار پرگان سیستم بر روی گزینه زیر کلیک کنید

سوالات متداول

CRM گردشگری به استراتژی هایی گفته می شود که توسط نرم افزار تکنولوژی محور به شما در ایجاد، حفظ و مدیریت روابط بلند مدت با مشتری کمک می کند. CRM مخفف Customer relationship management و در واژه به معنی مدیریت ارتباط با مشتریان است. این نرم افزار باعث افزایش رضایت مشتریان، کاهش هزینه ها و در نهایت افزایش بهره وری و سود شرکت می گردد.

نرم افزار CRM پرگان که مخصوص گردشگری طراحی شده است، با سازماندهی و خودکارسازی بخش های مختلف از تکرار یا فراموشی فعالیت ها جلوگیری می کنند. علاوه بر آن فرصت های فروش پراکنده در سطح سازمان را جمع آوری می کند و برای پیگیری های آینده، به نیروهای فروش ارجاع می دهد. نرم افزار سی ار ام همواره با ارائه گزارش مستمر، نقاط ضعف و قوت واحدهای مختلف را به شما نمایش می دهد.
به طور کلی ابزارهای موجود در CRM گردشگری شامل ابزارهایی برای بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش تیکتینگ مدیریت ظرفیت و… هستند که باعث کاهش هزینه ها و افزایش فروش می شوند.

در بازار گردشگری که تنوع محصولات و خدمات زیاد است باید برای جذب و حفظ مشتری باید با ایجاد وجه تمایز بتوان افزایش رضایت مشتری، حفظ و وفادار سازی مشتریان که از اهداف اصلی نرم افزار سی ار ام است. استفاده از CRM به شما این امکان را می دهد که اطلاعات مشتری را ثبت کنید و بدون نگرانی از فراموشی یا از دست دادن اطلاعات فرایندهای بازاریابی، فروش و خدمات رسانی به مشتری را سیستمی کنید.

نرم افزار سی آر ام گردشگری پرگان یک سیستم جامع اتوماسیون است. به صورت تحت وب تنها نرم افزار CRM گردشگری در ایران است. در حقیقت پرگان نسخه توسعه داده شده و کاملا سازگار با کسب و کارهای گردشگری است. این نرم افزار گردشگری به صورت جهانی خدماتی را در زمینه بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش ارائه می دهد و با یکپارچه سازی بخش های مختلف، فعالیت ها را تا حد زیادی خودکار می کند. پرگان با ارائه این نرم افزار crm علاوه بر بهبود تجربه مشتری به افزایش فروش و جلب رضایت آنها نیز کمک می کند.