پرگان سیستم اسفند تولید کننده سیستم های یکپارچه گردشگری

انجام سئو سایت گردشگری

سئو خارجی (Off Page)

سئو داخلی (On Page)

تولید و ورود محتوای گردشگری

آنالیز و بررسی سئو سایت گردشگری

سوابق سایت از نظر گوگل، صفحات، محتوا و بازدید سایت، دامین آتوریتی (DA) و تعداد بک لینک های خارجی ساختار فنی، ساختار URL ها و …
همگی در سئو سایت گردشگری تاثیر گذار هستند.

طراحی کمپین سئو و روش اجرای آن

با در نظر گرفتن اطلاعاتی که پس از آنالیز سئو سایت گردشگری به دست آمده، بهترین استراتژی پیاده سازی به نسبت کلید واژه های مشخص شده در حوزه گردشگری با کمترین هزینه اتخاذ میگردد.

انجام سئو و بهبود نتایج جستجو سایت

پس از طراحی کمپین سئو سایت، محتوای مناسب گردشگری تولید و وارد می شود و کمپین های جهت انجام بک لینک ها، شبکه های اجتماعی، تبلیغات اینترنتی، ایمیل مارکتیگ و … ایجاد میشود

آنالیز ساختار وب سایت (تخصصی گردشگری)

 با کمک دانش فنی و ابزار های کمکی که در خصوص سئو وب سایت وجود دارند، وب سایت شما را آنالیز میکنیم و مشکلات و نیاز های اون برای ارتقاء و بهبود رنکینگ سایت را مشخص میکنیم. این تحلیل و بررسی شامل کد ها، لینک ها ، تصاویر، URL ها ، عنوان صفحات ، سرعت سایت ، رسپانسیو بودن سایت و … می باشد. بعد از این تحلیل و آنالیز ، مشکلات سایت مشخص می شود و راهکار برطرف کردن آن مشکلات ارائه داده خواهد شد، همچنین پیشنهاد های لازم جهت بهبود عملکرد سایت و بهبود سئو سایت گردشگری به شما داده خواهد شد.

هرچقدر سایت شما به استاندارد های گوگل نزدیک تر باشد و از لحاظ برنامه نویسی کد تمیز تر و بهینه تری داشته باشید، طبیعتا گوگل راحت تر متوجه محتوای سایت شما خواهد شد و در نتایج گوگل رتبه بهتری کسب خواهید کرد. با توجه به تغییر مداوم الگوریتم های گوگل ، بهینه سازی و بهبود عملکرد سایت یک فرایند دائمی است و به هیچ عنوان نباید متوقف شود.

بهینه سازی کد ها ، سرعت سایت و استاندارد بودن ساختار سایت تاثیری خیلی زیادی در بهبود سئو سایت شما دارند، ولی نه به تنهایی! ساختار لینک ها، انتخاب کلید واژه ها ، متا ها، لینک های داخلی و خارجی، شبکه های اجتماعی و … نیز بسیار موثر هستند.

جهت انجام سئو سایت گردشگری در سایت های گردشگری که توسط خود ما انجام خواهد شد، نیازی به آنالیز وجود نخواهد داشت.

طراحی سایت پرگان

ایجاد کمپین سئو، بررسی کلید واژه های گردشگری

با در نظر گرفتن نوع فعالیت شما، میزان بازدید و سابقه سایت شما در زمینه گردشگری، بودجه در نظر گرفته شده جهت سئو سایت و سایر پارامتر های تاثیر گذار، کمپین مناسب جهت انجام سئو گردشگری بر روی سایت شما طراحی می شود، این کمپین با توجه به صنعت گردشگری ، و با بررسی سایر آژانس های مسافرتی تهیه شده و کاملا مخصوص آژانس شما و سایت شما طراحی می شود و کاملا موثر و کاربردی می باشد.

در این کمپین کلید واژه ها گروه بندی شده و زمان سئو بر روی آنها مشخص میشود، میزان هزینه جهت تبلیغات، بک لینک، ریپورتاژ و سایر روش های تبلیغات مشخص شده و پلن های مدیریت شبکه های اجتماعی چیده می شوند . بدین صورت ما اهداف رو از قبل مشخص کرده و بر اساس یک برنامه ریزی دقیق ، آن اهداف را فتح خواهیم کرد. با وجود رقابت زیاد در بحث سئو گردشگری، داشتن پلن و برنامه جهت انجام سئو فوق العاده مهم و تاثیر گذار است.

ایجاد بازدید و بهبود نتایج جستجو گوگل

پس از انجام مراحل بالا ، تیم تولید محتوای ما شروع به تولید محتوای جذاب گردشگری می کنند، محتوای تولید شده تماما بر مبنای اصول سئو و استراتژی تعیین شده انجام می شود. با توجه به بودجه در نظر گرفته شده، محتوا میتواند تولید متن، عکس ، ویدئو ، تیز های تبلیغاتی و … شوند.

شرکت پرگان سیستم چندین سال در زمینه گردشگری حضور فعال داشته و سابقه طولانی در خصوص طراحی سایت گردشگری و انجام سئو گردشگری فعالیت دارد، شناخت کاملی از این صنعت داشته و سلیقه مخاطبان رو به خوبی میشناسد، لذا در همان راستا محتوای مورد نظر تولید شده و وارد سایت شما خواهد شد.

در صورتی که سئو گردشگری انجام شده بر روی سایت هایی که توسط تیم فنی شرکت پرگان سیستم تولید کرده اند انجام شود، سرعت انجام کار، بازدهی و بازخورد آن بیشتر از سایر سیستم ها خواهد بود

با پرگان سیستم، در صفحه اول گوگل دیده شوید

مشاوره رایگان برای بررسی وضعیت سئو سایت شما

در صورتی که شما صاحب یک وب سایت گردشگری هستید و در بهتر شدن وضعیت سئو سایت خود به بن بست رسیده ایید، تیم فنی سئو پرگان سیستم به صورت رایگان در خصوص بهبود سئو سایت به شما مشاوره خواهند داد. این شرکت تخصصی در زمینه طراحی سایت و سئو گردشگری فعالیت میکند و به خوبی این صنعت و مخاطبانش را میشناسد و مشاوره مفیدی در این زمینه به شما ارائه خواهد داد.