سئو گردشگری

در پرگان سیستم انواع خدمات مرتبط با سئو سایت گردشگری ارائه می‌گردد که به بهینه‌سازی وب سایت شما و قرار گرفتن در صفحه اول سرچ گوگل کمک می‌کند. در ادامه با برخی از این خدمات آشنا می‌شوید. 

سئو پرگان

آنالیز و بررسی سئو سایت گردشگری

سوابق سایت از نظر گوگل، صفحات، محتوا و بازدید سایت، دامین آتوریتی (DA) و تعداد بک لینک های خارجی ساختار فنی، ساختار URL ها و … همگی در سئو سایت گردشگری تاثیر گذار هستند.

طراحی کمپین سئو و روش اجرای آن

با در نظر گرفتن اطلاعاتی که پس از آنالیز سئو سایت گردشگری به دست آمده، بهترین استراتژی پیاده سازی به نسبت کلید واژه های مشخص شده در حوزه گردشگری با کمترین هزینه اتخاذ می گردد.

انجام سئو و بهبود نتایج جستجو سایت

پس از طراحی کمپین سئو سایت، محتوای مناسب گردشگری تولید و وارد می شود و کمپین هایی جهت انجام بک لینک ها، شبکه های اجتماعی، تبلیغات اینترنتی، ایمیل مارکتیگ و … ایجاد می شود

رشد بازدید وبسایت و افزایش فروش

سئو گردشگری برعکس سایر روش های تبلیغاتی دارای تاثیرات بلند مدت و پایدارتری است به طوری که با سئو گردشگری افزایش فروش چند برابری خواهید داشت.

سئو گردشگری

سئو خارجی (Off Page)

این نوع از سئو شامل اقداماتی است که خارج از وب‌سایت انجام می‌گیرد و بر رتبه‌بندی صفحات سایت شما در نتایج موتورهای جستجو تأثیر می‌گذارد.

سئو داخلی (On Page)

این بخش از سئو به منظور بهینه سازی مواردی داخل سایت شما انجام می‌گیرد. بخشی از این خدمات شامل بهینه‌سازی کلمه کلیدی و لینک سازی داخلی است.  

تولید و ورود محتوای گردشگری

محتواهایی با سئو گردشگری بالا و مرتبط با حوزه کسب و کارتان تولید می‌شود و در وب‌سایتتان قرار می‌گیرد. 

آنالیز ساختار وب سایت (تخصصی گردشگری)

با کمک دانش فنی و ابزار های کمکی که در خصوص سئو وب سایت وجود دارند، وب سایت شما را آنالیز می‌کنیم و مشکلات و نیاز های آن برای ارتقاء و بهبود رنکینگ سایت را مشخص می‌کنیم. این تحلیل و بررسی شامل کد ها، لینک ها ، تصاویر، URL ها ، عنوان صفحات ، سرعت سایت ، رسپانسیو بودن سایت و … می باشد. بعد از این تحلیل و آنالیز ، مشکلات سایت مشخص می شود و راهکار برطرف کردن آن مشکلات ارائه داده خواهد شد، همچنین پیشنهاد های لازم جهت بهبود عملکرد سایت و بهبود سئو سایت گردشگری به شما داده خواهد شد.

هرچقدر سایت شما به استانداردهای گوگل نزدیک تر باشد و از لحاظ برنامه نویسی کد تمیز تر و بهینه تری داشته باشید، طبیعتا گوگل راحت تر متوجه محتوای سایت شما خواهد شد و در نتایج گوگل رتبه بهتری کسب خواهید کرد. با توجه به تغییر مداوم الگوریتم های گوگل ، بهینه سازی و بهبود عملکرد سایت یک فرایند دائمی است و به هیچ عنوان نباید متوقف شود.

بهینه سازی کد ها ، سرعت سایت و استاندارد بودن ساختار سایت تاثیری خیلی زیادی در بهبود سئو سایت شما دارند، ولی نه به تنهایی! ساختار لینک ها، انتخاب کلید واژه ها ، متا ها، لینک های داخلی و خارجی، شبکه های اجتماعی و … نیز بسیار موثر هستند.

جهت انجام سئو سایت گردشگری در سایت های گردشگری که توسط خود ما انجام خواهد شد، نیازی به آنالیز وجود نخواهد داشت.

آنالیز سئو
سئو سایت های گردشگری

ایجاد کمپین سئو، بررسی کلید واژه های گردشگری

با در نظر گرفتن نوع فعالیت شما، میزان بازدید و سابقه سایت شما در زمینه گردشگری، بودجه در نظر گرفته شده جهت سئو سایت و سایر پارامترهای تاثیر گذار، کمپین مناسب جهت انجام سئو گردشگری بر روی سایت شما طراحی می شود، این کمپین با توجه به صنعت گردشگری ، و با بررسی سایر آژانس‌های مسافرتی تهیه شده و کاملا مخصوص آژانس شما و سایت شما طراحی می‌شود و کاملا موثر و کاربردی می‌باشد.

در این کمپین کلید واژه ها گروه بندی شده و زمان سئو بر روی آنها مشخص می‌شود، میزان هزینه جهت تبلیغات، بک لینک، ریپورتاژ و سایر روش های تبلیغات مشخص شده و پلن‌های مدیریت شبکه‌های اجتماعی چیده می‌شوند . بدین صورت ما اهداف رو از قبل مشخص کرده و بر اساس یک برنامه ریزی دقیق ، آن اهداف را فتح خواهیم کرد. با وجود رقابت زیاد در بحث سئو گردشگری، داشتن پلن و برنامه جهت انجام سئو فوق العاده مهم و تاثیر گذار است.

ایجاد بازدید و بهبود نتایج جستجو گوگل

پس از انجام مراحل بالا ، تیم تولید محتوای ما شروع به تولید محتوای جذاب گردشگری می‌کنند، محتوای تولید شده تماما بر مبنای اصول سئو و استراتژی تعیین شده انجام می شود. با توجه به بودجه در نظر گرفته شده، محتوا میتواند تولید متن، عکس ، ویدئو ، تیزر های تبلیغاتی و … شوند.

شرکت پرگان سیستم چندین سال در زمینه گردشگری حضور فعال داشته و سابقه طولانی در خصوص طراحی سایت گردشگری و انجام سئو گردشگری فعالیت دارد، شناخت کاملی از این صنعت داشته و سلیقه مخاطبان رو به خوبی میشناسد، لذا در همان راستا محتوای مورد نظر تولید شده و وارد سایت شما خواهد شد.

در صورتی که سئو گردشگری انجام شده بر روی سایت هایی که توسط تیم فنی شرکت پرگان سیستم تولید کرده اند انجام شود، سرعت انجام کار، بازدهی و بازخورد آن بیشتر از سایر سیستم ها خواهد بود.

سئو سایت گردشگری

مشاوره رایگان برای بررسی وضعیت سئو سایت شما

در صورتی که شما صاحب یک وب سایت گردشگری هستید و در بهتر شدن وضعیت سئو سایت خود به بن بست رسیده اید، تیم فنی سئو پرگان سیستم به صورت رایگان در خصوص بهبود سئو سایت به شما مشاوره خواهند داد. این شرکت تخصصی در زمینه طراحی سایت و سئو گردشگری فعالیت می‌کند و به خوبی این صنعت و مخاطبانش را میشناسد و مشاوره مفیدی در این زمینه به شما ارائه خواهد داد.

سوالات متداول

حتی با وجود سایت‌های بزرگ گردشگری، کاربران هنوز هم برای پیدا کردن تور و بلیط مورد نظرشان سراغ موتورهای جستجو می‌روند. بنابراین دلیلی وجود ندارد که بخاطر این سایت‌های بزرگ، دست از کار بکشیم. 

به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که در جهت ارتقاء رتبه صفحات سایت در موتور جستجو انجام می‌گیرد و اهمیت این کار بدلیل افزایش ترافیک سایت است. زیرا هر چه رتبه سایت بیشتر باشد ترایک آن افزایش می‌یابد و کاربران بیشتری به آن سایت می‌روند که در نتیجه منجر به افزایش فروش می‌گردد. 

ابزارهایی که در زمینه سئو وجود دارند بسیار زیاد هستند که مهم‌ترین آنها عبارتند از؛ Google Webmaser, Google Analytics, Check My Links, Buzzsumo, GtMetrix و…

باید بگوییم خیر. یکی از نکات منفی درباره سئو این است که نتایجش در بلند مدت معلوم می‌شود و یک فرآیند طولانی و همیشگی است.