خدمات گوگل ادز

شرکت پرگان سیستم با ارائه خدمات گوگل ادز به فعالان صنعت گردشگری کمک می‌کند تا در بازار رقابتی بالاتر از دیگران دیده شوند. به دست آوردن رتبه بهتر در نتایج گوگل به کمک کمپین‌های گوگل ادز پرگان برای شما میسر است. تیم پیشتیبانی پرگان به شما کمک می‌کند تا بهینه‌ترین کمپین خود را بسازید.

طراحی کمپین یکپارچه گوگل ادز

کارشناسان پرگان در هر لحظه همراه شما هستند تا بهترین و پر بازده ترین کمپین تبلیغاتی گوگل را طراحی و مدیریت نمائید.

تبلیغات در گوگل ادز

از آنجایی که در گوگل به طور روزانه چندین میلیارد جستجو انجام می‌گیرد می‌تواند بازار بسیار خوبی برای شما فراهم کند. در تبلیغات گوگل ادز، تبلیغ شما به مخاطبانی نمایش داده می‌شود که به محصولات و یا خدمات شما علاقه‌مند هستند و بدون شک از پر‌بازدیدترین روش های تبلیغات اینترنتی محسوب می‌شود. 

این نوع از تبلیغات کلیکی به شما این امکان را می‌دهد که وب سایت شما جزو نتایج اولیه موتورهای جست‌وجو قرار بگیرد. به همین ترتیب، پس از مدتی بسیار کوتاه با سیر صعودی درخواست خرید در وب‌سایتتان مواجه می‌شوید. 

خدمات گوگل ادز

مراحل اجرای کمپین تبلیغات در گوگل

قدم اول: ثبت سفارش در گوگل

پس از آنکه با کارشناسان پرگان مشاوره‌ی لازم را انجام داد، اولین قدم خرید اکانت و سفارش کلیک گوگل است. در این زمان شما با قبول قوانین مربوطه سفارش خود را همراه با کارشناسان ما ثبت می‌کنید. 

قدم دوم: آنالیز سایت شما

پس از ثبت نهایی سفارش، کارشناسان ما با در نظر گرفتن  بازار هدف و رقبا و نوع کسب‌وکار شما، وب‌سایتتان را بررسی می‌کنند؛ و با آنالیز صفحات مهمی مثل لندینگ پیج ‌ها و اعلام نتایج به شما، برای هرچه بهتر اجرا شدن تبلیغات شما تلاش می‌کنند.

قدم سوم: اجرای کمپین تبلیغاتی

در این مرحله پس از آنالیز وب سایت شما، کارشناسان ما اقدام به اجرای کمپین تبلیغاتی می‌نمایند. انتخاب و تست کلمات و عبارات کلیدی، متن‌های تبلیغاتی و بررسی امتیاز کیفیت کمپین شما در گوگل، از جمله مواردی است که در این مرحله انجام می‌شود. 

قدم آخر: پشتیبانی و مدیریت

تیم مارکتینگ ما در این قسمت وارد عمل می‌شوند و مواردی چون کنترل بودجه، محل نمایش آگهی و بررسی لحظه‌ای اهداف تعریف شده در گوگل آنالیتیکس را مدیریت و پشتیبانی می‌کنند. 

خدمات گوگل تبلیغات

چرا تبلیغات در گوگل مهم است؟

در مقایسه با هزینه‌های تبلیغات دیگر، گوگل ادز بسیار با صرفه‌تر است.

بسیاری از رقبای شما در صنعت گردشگری این روش از تبلیغات را انتخاب کرده‌اند.

بر خلاف روش‌های تبلیغاتی دیگر، سریع‌تر به نتیجه می‌رسید و بازدهی بیشتری دارد.

به دلیل وجود قابلیت مقایسه‌پذیری، کنترل و مدیریت آن به راحتی انجام می‌پذیرد.

چرا تبلیغات در گوگل ادز را با پرگان سیستم انجام دهم؟

ارائه گزارش‌های تحلیلی

 

کارشناسان ما در پرگان، پس از پایان هر کمپین گزارش‌های تحلیلی خود را مبنی بر عملکرد کمپین ارائه می‌کنند.  

اعتماد برندها 

پرگان مفتخر به همکاری با شرکت‌ها و برندهای معروف و مطرح بازار در زمینه کسب‌وکارهای مربوط به گردشگری است.

مشاوره سئو رایگان 

بهینه سازی سایت عامل مهمی در کاهش هزینه می‌باشد. کارشناسان ما در بخش مشاوره سئو راهنمایی لازم را به شما ارائه می‌کنند.

بهینه‌سازی نرخ کلیک

با بهینه‌سازی نرخ کلیک می‌توانید همزمان با کاهش هزینه‌ها، درآمد بیشتری از تبلیغات خود بدست آورید.

سوالات متداول

بر اساس تعداد کلیکی که برو روی سایتتان خورده می‌شود، هزینه پرداخت می‌کنید. در واقع شما تنها زمانی هزینه پرداخت می‌کنید که مشتریان وارد سایتتان شوند و بر روی آن کلیک کنند.

یکی از بهترین روش‌ها برای نشان‌دادن کسب‌وکار شما به مشتریان تبلیغات گوگل است زیرا درست در همان لحظه‌ای که مشتری احتمالی شما درحال یافتن کسب‌وکار شماست تبلیغ وب‌سایتتان برایش ظاهر می‌شود و چه چیزی بهتر از این؟

نمی‌توان هزینه ثابتی برای این نوع از تبلیغات در نظر گرفت. میزان هزینه شما به تعداد کمپین‌های تبلیغاتی کلمه ها و نوع آنها، بستگی دارد.

بله. شما می‌توانید در هر روز و ساعتی که قصد توقف تبلیغ را دارید با کارشناسان ما در پرگان هماهنگ کنید.

بالا بردن سئو سایت با هدف تبلیغات کار طولانی مدتی است و یک کار همیشگی به حساب می‌آید. اما تبلیغات گوگل ادز زودتر به نتیجه می‌رسد و برایتان مشتری جذب می‌کند.