تبلیغات در واتساپ

واتساپ بدون شک جزو بهترین و پرکاربردترین پیام‌رسان‌ها با داشتن بیش از میلیون‌ها کاربر به حساب می‌آید. 

ارسال پیام انبوه در واتس آپ روش موثر برای تبلیغ کالا و خدمات توسط بنگاه‌های تجاری کوچک و بزرگ است که از جمله خدمات پرگان سیستم می‌باشد. 

آیکون واتساپ لوگو

ارسال پیام انبوه در واتساپ

 

در پیام‌رسان واتساپ محدودیت‌های بسیاری برای ارسال پیام‌های انبوه درنظر گرفته شده که در نتیجه آن اگر افراد حقیقی و حقوقی با روش‌های درست ارسال پیام انبوه آشنا نباشند، ممکن است حساب کاربری‌شان توسط واتساپ مسدود شود و تبلیغشان نیمه‌کاره بماند. 

 

مزایای تبلیغات از طریق واتساپ

تعداد فراوان کاربران

بدلیل حجم زیاد کاربران، شما می‌توانید برند خود را به حجم زیادی از کاربران معرفی کنید و خدمات و محصولات خود را به آنها نشان دهید.

مقرون به صرفه بودن

در برابر مبلغی که برای تبلیغات در واتساپ هزینه می‌کنید، سودی که تبلیغات در واتساپ به شما می‌دهد چندبرابر آن خواهد بود. 

ارسال انواع تبلیغات

برخلاف اس ام اس مارکتینگ، در واتساپ مارکتینگ می‌توانید علاوه بر متن، انواع مختلف تبلیغات از جمله ویدئو و عکس را ارسال کنید. 

ارسال پیام در تعداد بالا

در واتساپ می‌توانید پیام در تعداد بالا به انبوه مخاطبان ارسال کنید که منجر به صرف زمان کمتری می‌شود  و زودتر نتیجه می‌دهد. 

روند تبلیغات در واتساپ به چه صورت است؟

با استفاده از پنل پیامکی می‌توانید پیام خود را که ممکن است حاوی عکس و متن باشد برای انبوهی از مخاطبان ارسال کنید. اما از آنجایی که واتساپ یه شبکه‌ی اجتماعی است در این روش مخاطبان می‌توانند به شما پیام دهند. بنابراین باید شخصی را استخدام کنید که این پیام‌ها را پاسخ دهد و حتی ممکن است اشخاص برای اطمینان حاصل کردن از بیزینس شما به شماره‌ای که تبلیغ برایشان ارسال شده است تماس بگیرند. 

سوالات متداول

بسته به نوع استراتژی شما، ممکن است هزینه تبلیغات در واتساپ صفر یا چند میلیون تومان باشد. شما میتوانید با ارسال پیامک های شخصی سازی شده به بانک مشتریان خودتان به رایگان تبلیغات کنید. مهمترین دلیل استفاده از واتساپ حفظ تداوم ارتباط با مشتری است.

با استفاده از پنل پیامکی می‌توانید پیام خود را که ممکن است حاوی عکس و متن باشد برای انبوهی از مخاطبان ارسال کنید.

با استفاده از پنل‌های مخصوص یا نرم افزار های ارسال انبوه پیام واتساپی، می‌توانید تبلیغ گسترده را شروع کنید.