Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'fu_textdomain' not found or invalid function name in /home/pargan/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
باشگاه مشتریان - پرگان سیستم

نرم افزار باشگاه مشتریان

هدف از این نرم افزار حفظ ارتباط شما با مشتریان قبلی و تشویق آنان به خرید دوباره است. 

امروزه بسیاری از شرکت‌ها مبالغ زیادی را برای ایجاد روابط با مشتریان خود خرج می‌کنند. مدیریت روابط با مشتری (CRM)، بازاریابی یک به یک (one-to-one marketing)  و ارتباطات رو به افزایش، تعدادی از استراتژی‌هایی هستند که شرک‌ها به منظور جذب و حفظ مشتریان از آنها استفاده می‌کنند.

رویکرد دیگر، عبارت است از جذب مشتریان و ایجاد وفاداری در آنها بوسیله فراهم کردن ارزشهایی فراتر از ارزش‌های ذاتی کالاها یا خدماتی که به آن‌ها عرضه می‌شود. این امر از طریق باشگاه مشتریان (Customer Club) انجام می‌گیرد.

شرکت‌های امروزی معمولاً خود را در موقعیتی می‌یابند که در آن باید سیستم‌های مدیریت، حفظ مشتری تخصصی را ایجاد کنند. دو دلیل عمده برای این امر وجود دارد؛ از یک سو، هزینه‌های بدست اوردن مشتریان جدید در بازارهای شدیداً رقابتی در حال افزایش است؛ از سوی دیگر، سودآوری یک مشتری خاص، در دوره‌ی زمانی رابطه کسب و کاری، همواره افزایش می‌یابد.

در ادامه به برخی از امکانات نرم افزار باشگاه مشتریان پرگان می‌پردازیم.

ارائه پشتیبانی سریع مشتری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ گرافیک و متون که لازم است

نرم افزار خدمات پشتیبانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ گرافیک و متون که لازم است

ارائه پشتیبانی سریع مشتری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ گرافیک و متون که لازم است

نرم افزار خدمات پشتیبانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ گرافیک و متون که لازم است

ا

دریافت و ثبت اطلاعات

در این سیستم شما می‌توانید اطلاعات تمامی کاربران و مسافران از قبیل تلفن همراه، موبایل، ایمیل، آدرس، علاقه‌مندی‌های شخصی، اطلاعات عمومی و تحصیلی و … را ثبت کنید. 

.

نمایش انواع گزارشات و اطلاعات آماری

 انواع گزارشات و اطلاعات آماری از علاقه‌مندی‌ها، سطح تحصیلی، جایگاه شغلی و سایر اطلاعات کاربران و مسافران در این سیستم نمایش داده می‌شود. 

معرفی شاخص‌های نظر سنجی

شاخص‌های نظرسنجی به صورت پویا معرفی می‌گردد. همچنین برای کاربران و مسافران نظرسنجی برگزار می‌شود و نتایج آن به صورت کلی و جزئی نمایش داده می‌شود. 

.

معرفی استراتژی‌های امتیازدهی

 

انواع استراتژی‌های مرتبط با امتیازدهی، پاداش، تخفیف و هدایا در این سیستم معرفی می‌شود.

ارسال پیامک

این سیستم مجهر به سامانه ارسال پیامک  جهت اطلاع رسانی به مشتریان است. 

.

طرح‌های مختلف فروش

 

انواع استراتژی‌های مرتبط با امتیازدهی، پاداش، تخفیف و هدایا در این سیستم معرفی می‌شود.

ارسال ایمیل

این سیستم مجهر به سامانه ارسال ایمیل جهت اطلاع رسانی به مشتریان است. 

.

ثبت انتقادات و پیشنهادات

در این سیستم امکان ثبت شکایات، پیشنهادات و انتقادات کاربران و نمایش آنها به مدیریت فراهم شده است. 

 

با توجه به اینکه فرآیند مدیریت امور مربوط به مشتریان بر اساس داده‌هایی است که از قبل داده شده است، ابزاری مورد نیاز است که بتواند این داده‌های قبلی را بخواند و برای مشتریان عملیات خاص را مدیریت کند برای مثال آفر تورهای مختلف را برای آن‌ها ارسال کند. در نرم افزار باشگاه مشتریان آژانس مسافرتی پرگان بدلیل یکپارچگی این سیستم  با سیستم رزرواسیون آنلاین، داده‌های مربوط به مشتریان بطور خودکار از طریق نرم افزار رزرواسیون دریافت می‌شود.

سوالات متداول

CRM شامل تمامی فرآیندهای مدیریت تعاملات با مشتریان فعلی و بالقوه در طول فروش و پس از آن است. ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری به آژانس‌ها این امکان رو میدهد تا سوالاتی مثل «کدام محصولات یا خدمات برای مسافرها مهم‌تر است؟ چگونه باید با هر مشتری ارتباط بگیرم؟ چه تاریخ هایی برای مشتری‌ها مهم‌تر است تا از محصولات و خدمات ما استفاده کنند؟»و… جواب بدهند و دانستن پاسخ هر کدام از این سوالات باعث فروختن پکیج‌های بیشتر و افزایش درآمد می‌شود. پس CRMبه طور غیرمستقیم می‌تواند به افزایش درآمدتان کمک کند.

CRM مزایای بسیاری برای آژانس شما دارد. با بکار بردن استراتژی‌هایی که این سیستم به شما معرفی می‌کند می‌توانید فروش بیشتر، افزایش سودآوری، بهبود کارایی بخش‌های مختلف و … را در آژانس خود تجربه کنید.

بله. این نرم افزار سود و زیان حاصل شده از هر قرارداد را به طور دقیق محاسبه می‌کند.