ایمیل مارکتینگ

با خدمات ایمیل مارکتینگ پرگان می‌توانید به صورت روزانه مشتریان خود را جذب کنید و فروشتان را افزایش دهید.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ به طور کلی یکی از راه‌های ارتباط کسب‌وکارها با مشتریان است که از طریق تلفن همراه خدمات و محصولات خود را به مشتریان هدف معرفی می‌کنند. این معرفی به صورت انتقال ایمیل به  مخاطب هدف، انجام می‌شود. 

شرکت پرگان سیستم با سابقه درخشان در زمینه گردشگری، و همچنین با داده‌های فراوان در خصوص مشتریان هدف برای آژانس مسافرتی شما می‌تواند انتخاب مناسبی جهت بازاریابی از طریق ایمیل تلقی شود. 

 

 

 

 

مزایای ایمیل مارکتینگ

سریع و مقرون به صرفه 

ایمیل یکی از سریع‌ترین و ارزان‌ترین ابزارهای تبلیغاتی است که با داشتن نرخ بازگشت سرمایه خوب و لیستی از ایمیل‌های مشتریان هدف می‌توانید به نتیجه باورنکردنی برسید. 

نرخ بازگشت سرمایه خوب

اگر ایمیل مارکتینگ شما حرفه‌ای و به موقع انجام شود،می‌تواند نتیجه فوق العاده‌ای داشته باشد و تمام هزینه‌ای که برای تبلیغ کرده‌اید را چندبرابر به شما برگرداند. 

سطح پوشش بالا

با توجه به حجم گسترده افرادی که دارای تلفن همراه هستند، بازاریابی با ایمیل از سطح پوشش ایده‌آلی برخوردار است. 

تحلیل رفتار مشتری 

یکی از قوی‌ترین ابزارها برای تحلیل  رفتار مشتری، ایمیل مارکتنیگ است که در آن می‌توانید  بفهمید مخاطبان کدام ایمیل‌ها برای‌شان جذاب بوده، روی کدام لینک‌ها کلیک کرده‌اندو …

چرا ایمیل مارکتینگ با پرگان؟

شناخت مخاطب هدف

متخصصان ما در پرگان با توجه به خدماتی که کسب‌وکار شما ارائه می‌دهد، مخاطبتان را شناسایی می‌کنند و با توجه به حجم داده‌‌ها در طی چندین سال تجربه در زمینه گردشگری اقدام به بازاریابی از طریق ایمیل می‌نمایند.

انتخاب متن مناسب

تجربه در زمینه گردشگری و سال‌ها آزمون و خطا به ما ثابت کرده است که چه نوع متن‌هایی قادر به جذب مخاطب می‌شوند و مشتریان را به کسب‌وکار شما سوق می‌دهد.

فراهم کردن بستر مناسب

برخی اوقات ممکن است به دلیل تعداد مشتری زیاد لینک داخل ایمیل درست کار نکند و باعث شود مشتری تصور خوبی از کسب‌وکار شما پیدا نکند. اما اگر بستر مناسبی برای کمپین ایمیل مارکتینگ شما فراهم گردد، مواجهه با این مشکل تا حدی غیر ممکن است.

ویژگی‌های بازاریابی پیامکی پرگان

شروع جذاب

در سیستم ایمیل مارکتینگ پرگان توجه ویژه‌ای به شروع جذاب ایمیل‌ها به همراه سابجکت‌های جذاب اختصاص داده شده است از آنجایی که شروع جذاب، مخاطب را ترغیب می‌کند که ایمیل را باز کنند و جذب آن شوند و در نهایت از خدمات آن استفاده نماید.

ایجاد حس صمیمیت

برای ایجاد حس صمیمیت تکنیک‌های مختلفی در ایمیل مارکتینگ پرگان سیستم بکار گرفته می‌شود که از جمله آن استفاده از نام مشتری در ابتدای ایمیل است.

تحریک مخاطب

از جمله ویژگی‌های متن ایمیل ما تحریک مخاطب برای خرید تور یا خدماتی است که از آژانس شما به آنها پیشنهاد می‌شود.

کاربرد ایمیل مارکتینگ برای آژانس‌های مسافرتی

ارسال آخرین اطلاعات پرواز

تبلیغ تورهای لحظه آخری

ارسال کدهای تخفیف

یادآوری زمان پرواز

آگاه سازی از انواع پکیج‌ها

ارسال اطلاعات هتل‌های ارزان

سوالات متداول

ایمیل مارکتینگ به طور کلی یکی از راه‌های ارتباط کسب‌وکارها با مشتریان است که از طریق تلفن همراه خدمات و محصولات خود را به مشتریان هدف معرفی می‌کنند. این معرفی به صورت انتقال ایمیل به مخاطب هدف، انجام می‌شود. 

زیرا این نوع از بازاریابی منجر به  ایجاد و مدیریت ارتباطات در گروه های کوچک و بزرگ تجاری به شمار می آید و باعث افزایش فروش و شناساندن خدمات و محصولاتتان به مشتری هدف می‌شود.