افزایش ممبر روبیکا
افزایش ممبر روبیکا

افزایش ممبر روبیکا

روبیکا یکی از شبکه‌های اجتماعی داخلی است که به تازگی در میان کاربران موبایل ایرانی محبوبیت پیدا کرده و خیلی از کسب کارها و فروشگاه های اینترنتی در این شبکه اجتماعی فعالیت خودشان را شروع کرده‌اند. در همین راستا نیاز به انجام تبلیغات در ایتا به شدت احساس می‌شود. ما به کمک روش پاپ آپ، امکان عضو گیری برای کانال‌های ایتا را فراهم کردیم. به این صورت که آدرس کانال شما به تعداد زیادی کاربر موبایل ارسال خواهد شد و آنها بستگی به کانال شما و خدماتی که ارائه می‌کنید، عضو کانال شما خواهند شد. این روش تبلیغاتی موثرترین و کم هزینه‌ترین روش تبلیغ در ایتا است.

افزایش ممبر روبیکا
افزایش ممبر روبیکا

بهترین روش عضو گیری در روبیکا چیست؟

با توجه به تعداد زیاد بازدید کنندگانی که از طریق تبلیغ پاپ آپ به کانال شما سرازیر خواهند شد، قطعا پست های شما تعداد قابل توجهی بازدید پیدا خواهند کرد. جهت بالا بردن آمار عضو ها در کانال شما ، بهتر است به پست های اخیر، عکس پروفایل و متن بیو کانال خود توجه ویژه ای بکنید.

عکس کار با لپتاپ

افزایش عضو از طریق تبلیغ پاپ آپ

افزایش عضو در این نوع تبلیغ کاملا به کانال شما بستگی دارد. اتفاقی که در تبلیغ پاپ آپ روبیکا می‌افتد این است که کانال شما به تعداد زیادی کاربر نمایش داده می‌شود، حالا اینکه چه تعداد از این کاربران عضو کانال شما شوند، کاملا به جذابیت کانال تان بستگی دارد، به صورت تجربی کانال شما می‌تواند از ۵۰ فالور تا ۱۰۰۰ عضو از این تبلیغ جذب کند. پس بهتر است قبل از اینکه این تبلیغ را امتحان کنید، کمی برای مخاطبانتان جذابیت ایجاد کنید.

معمولا استفاده از عکس مناسب برای پروفایل، نوشتن متن بیو خوب و جذاب، استفاده از عکس‌ها و محتوای جذاب برای ۱۰ پست آخر ، برگزاری مسابقه و قرعه کشی ، تاثیر خیلی زیادی در جذب عضو برای کانال شما خواهد داشت.

عکس نرم افزار روبیکا

تبلیغ پاپ آپ مناسب چه کانال هایی است؟

با توجه به سبک اجرای تبلیغ پاپ آپ ، اگر کانال شما مخاطب عام دارد، شک نکنید که از این تبلیغ بازخورد خوبی می‌گیرید.

در صورتی که یک کانال تازه تاسیس دارید و هنوز تعداد عضو هایتان کم است، بهتر است ابتدا تعداد عضوهای خودتان را افزایش بدهید سپس اقدام به انجام این تبلیغ کنید. 

عکس نرم افزار روبیکا
اگر سوال خود را در سوالات متداول پیدا نکردید، از طریق فرم روبه رو برای ما ارسال کنید

سوالات متداول افزایش ممبر روبیکا

و پاسخ به سوالات شما

از شبکه های اجتماعی داخلی مهم که در بین کاربران محبوب باشد کدام است؟

روبیکا از شبکه های اجتماعی داخلی است که بین کاربران به تازگی محبوب شده است. 

زمان مناسب برای افزایش عضو ممبر روبیکا از طریق پاپ آپ چه زمانی است؟

زمانی که کانال شما از جذابیت بالایی نظیر عکس پروفایل، محتوا، عکس و بیو خوبی برخوردار باشد. سپس می‌توانید برای پیشرفت بیشتر کانال اقدام به تبلیغ پاپ آپ کنید.

تقریبا چه تعداد عضو از روش پاپ آپ به کانال اضافه می‌شود؟

تقریبا از 50 عضو تا 1000 عضو از این تبلیغ می‌توانید جذب کنید.

از ما بپرسید

سوال خود را برای ما ارسال کنید
اگر هنوز پاسخ سوال خود را پیدا نکرده اید از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید ما سریع پاسخ خواهیم داد.