افزایش ممبر در تلگرام

یکی از مؤثرترین و پیشرفته‌ترین شبکه‌های اجتماعی با بیش از میلیون‌ها کاربر فعال اپلیکیشن تلگرام می‌باشد. این برنامه با فراهم آوردن بستری مناسب برای بازاریابی به یکی از شبکه‌های اصلی فروش مجازی تبدیل شده است. 

شرکت پرگان با بکارگیری روش‌های مختلف از جمله تبلیغات پاپ‌آپ، اقدام به جذب ممبر فعال در کانال‌های تلگرام می‌نماید. 

آیکون تلگرام زیبا

تبلیغ پاپ‌آپ تلگرام

یکی از موثرترین روش‌های عضو گیری در تلگرام، روش جذب ممبر از طریق ارسال پاپ‌آپ است. در این روش ما از طریق زیر ساختی که داریم، آدرس کانال شما یا لینک عضویت کانال یا گروه شما را به تعداد زیادی کاربر تلگرام ارسال می کنیم، آنها با دیدن این لینک به صورت کاملا اختیاری در کانال یا گروه شما عضو خواهند شد. طبیعتا این اعضا کاملا فعال هستند و از خدمات کانال تلگرام شما استفاده خواهند کرد.

 

با تبلیغ پاپ آپ ، خیلی سریع عضو بگیرید

با توجه به ارسال لینک عضویت کانال شما به تعداد زیادی کاربر تلگرام، قطعا در مدت زمان کم تعداد زیادی عضو جدید در کانال خودتون پیدا می‌کنید. اگر شما فروشگاه اینترنتی دارید و از طریق تلگرام محصولاتی را به فروش می‌رسانید، این تبلیغ همانند یک معجزه عمل می‌کند و باعث می‌شود علاوه بر اضافه شدن عضو به کانالتان، محصولاتتان نیز فروش برود. بدون شک تبلیغ پاپ آپ تلگرام، پر بازده‌ترین و به صرفه‌ترین روش تبلیغات در تلگرام است.

 

افزایش ممبر از طریق تبلیغ پاپ آپ

میزان جذب ممبر یا عضو کانال تلگرام شما در این تبلیغ کاملا بستگی به کانال و نوع خدماتی که ارائه می‌دهید دارد. طبیعتا کاربرها قبل از عضو شدن در کانال شما ، محصولات ، خدمات ، اسم کانال ، عکس پروفایل و متن Bio کانال را مشاهده می‌کنند و بعد از آن در کانال شما عضو می‌شوند. پس یک عکس مناسب برای کانال انتخاب کنید، یک نام مناسب انتخاب کنید، متن Bio رو کامل بنویسید و از همه مهم‌تر، پست‌های آخر خودتان رh  پست‌های جذابی انتخاب کنید.

 

تبلیغ پاپ آپ مناسب چه کانال هایی است؟

با توجه به سبک اجرای تبلیغ پاپ آپ ، اگر کانال شما مخاطب عام دارد، شک نکنید که از این تبلیغ بازخورد خوبی می‌گیرید.

در صورتی که یک کانال تازه تاسیس دارید و هنوز تعداد اعضای شما کم است، بهتر است ابتدا از سایر روش‌های تبلیغاتی تعداد عضوهای خودتان را بیشتر کنید سپس اقدام به انجام این تبلیغ کنید.

 

سوالات متداول

خیر، این تبلیغ منجر به بلاک‌شدن کانال شما نخواهد شد.

باید بگوییم خیر، چون جذب عضو کاملا به میزان جذابیت و کاربرد کانال شما برای مخاطبین بستگی دارد.

 

ما به واسطه زیر ساختی که داریم، کانال شما را هم زمان برای تعداد زیادی کاربر موبایل باز خواهیم کرد، کاربران اگر از کانال شما خوششان بیاد، به این تبلیغ واکنش نشان خواهند داد، در غیر این صورت، کانال شما رh بدون هیچ واکنشی میبندند.

 

طبیعتا چون زیر ساخت ما کاربران مشخصی دارد، انجام این تبلیغ دفعه دوم بازدهی کمتری نسبت به دفعه اول خواهد داشت. ولی ما سعی کردیم با اضافه کردن سرور های مختلف، امکان اجرای این تبلیغ برای چند بار را فراهم کنیم.

 

شرایط خاصی ندارد؛ کافیه وارد پنل ما بشوید و درخواستتان را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست، تیکت بزنید و از زمان دقیق این تبلیغ مطلع بشوید، فقط باید توجه کنید زمان اجرای تبلیغ، به هیچ عنوان پست نباید بگذارید وگرنه تبلیغ متوقف می‌شود و هزینه عودت داده نخواهد شد.