پرگان سیستم اسفند تولید کننده سیستم های یکپارچه گردشگری

افزایش ممبر بله

پیام رسان بله یکی از شبکه های اجتماعی داخلی هست که به تازگی در میان کاربران موبایل ایرانی محبوبیت پیدا کرده و خیلی از کسب کارها و فروشگاه های اینترنتی در این شبکه اجتماعی فعالیت خودشون رو شروع کرده اند. در همین راستا نیاز به انجام تبلیغات در بله به شدت احساس می شود. با به کمک روش پاپ آپ، امکان عضو گیری برای کانال های بله رو فراهم کردیم. به این صورت که آدرس کانال شما به تعداد زیادی کاربر موبایل ارسال خواهد شد و آنها بستگی به کانال شما و خدماتی که ارائه میکنید، عضو کانال شما خواهند شد. این روش تبلیغاتی موثر ترین و کم هزینه ترین روش تبلیغ در پیام رسان بله می باشد.

بهترین روش عضو گیری در بله چیست؟

با توجه به تعداد زیاد بازدید کنندگانی که از طریق تبلیغ پاپ آپ به کانال شما سرازیر خواهند شد قطعا پست های شما تعداد قابل توجهی بازدید پیدا خواهند کرد.

جهت بالا بردن امار عضو ها در کانال شما ، بهتر است به پست های اخیر، عکس پروفایل و متن بیو کانال خود توجه ویژه ایی بکنید.

افزایش عضو از طریق تبلیغ پاپ آپ

افزایش عضو در این نوع تبلیغ کاملا به کانال شما بستگی داره. اتفاقی که در تبلیغ پاپ آپ بله میوفته اینه که کانال شما به تعداد زیادی کاربر نمایش داده میشه، حالا اینکه چه تعداد از این کاربران عضو کانال شما بشن، کاملا به جذابیت کانال تون بستگی داره، به صورت تجربی کانال شما میتونه از 50 فالور تا 1000 عضو از این تبلیغ جذب بکنه. پس بهتره قبل از اینکه این تبلیغ رو امتحان کنید، یکم برای مخاطبانتون جذابیت ایجاد کنید.

معمولا استفاده از عکس مناسب برای پروفایل، نوشتن متن بیو خوب و جذاب، استفاده از عکس ها و محتوای جذاب برای 10 پست آخر ، برگزاری مسابقه و قرعه کشی ، تاثیر خیلی زیادی در جذب عضو برای کانال شما خواهد داشت.

تبلیغ پاپ آپ مناسب چه کانال هایی هست؟

با توجه به سبک اجرای تبلیغ پاپ آپ ، اگر کانال شما مخاطب عام داره، شک نکنید که از این تبلیغ بازخورد خوبی میگیرید.

در صورتی که یک کانال تازه تاسیس دارید و هنوز تعداد عضو هاتون کم هست، بهتره ابتدا تعداد عضو های خودتون رو افزایش بدید سپس اقدام به انجام این تبلیغ بکنید

لیست قیمت تبلیغ پاپ آپ بله

در زیر سه طرح از رایج ترین سرویس های تبلیغات پاپ آپ بله رو برای شما لیست کردیم که شما میتونین از طریق سایت، واتساپ ، تلگرام و یا به صورت تلفنی سفارش خودتون رو ثبت کنید.

40 ت

به ازای هر تبلیغ
  • جذب تا 100 عضو
  • امکان اجرا در 2 سرور
  • بین 6 ساعت تا 2 روز

250 ت

به ازای هر تبلیغ
  • جذب تا 300 عضو
  • امکان اجرا در 2 سرور
  • بین 3 ساعت تا 2 روز

500 ت

به ازای هر تبلیغ
  • جذب تا 500 عضو
  • امکان اجرا در 2 سرور
  • بین 6 ساعت تا 2 روز

سوالات متداول

برخی از سوالات رایج در خصوص تبلیغ پاپ آپ

باید بگیم خیر، چون جذب عضو کاملا به میزان جذابیت و کاربرد کانال شما برای مخاطبین داره.

خیر، این تبلیغ منجر به بلاک شدن کانال شما نخواهد شد.

ما به واسطه زیر ساختی که داریم، کانال شما رو هم زمان برای تعداد زیادی کاربر موبایل باز خواهیم کرد، کاربران اگر از کانال شما خوششون بیاد، شما به این تبلیغ واکنش نشان خواهند داد، در غیر این صورت، کانال شما رو بدون هیچ واکنشی میبندن.

طبیعتا چون زیر ساخت ما کاربران مشخصی داره، انجام این تبلیغ دفعه دوم بازدهی کمتری نسبت به دفعه اول خواهد داشت. ولی ما سعی کردیم با اضافه کردن سرور های مختلف، امکان اجرای این تبلیغ برای چند بار را فراهم کنیم

شرایط خاصی نداره؛ کافیه وارد پنل ما بشید و درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست، تیکت بزنید و از زمان دقیق این تبلیغ مطلع بشید، فقط باید توجه کنید زمان اجرای تبلیغ، به هیچ عنوان پست نباید بذارید وگرنه تبلیغ متوقف میشه و هزینه عودت داده نخواهد شد

4.2
4٫2 rating
11 امتیاز ثبت شده
عالی73%
خوب9%
متوسط0%
ضعیف0%
افتضاح18%

مهیار

5٫0 rating
ژوئن 30, 2021

عالی

.

1٫0 rating
می 12, 2021

welcome tomy grope💎💙
💕https://ble.ir/pink_girl
ما در اینجا چالش✨🍓
،پروف💕🦩
،گرانچ💕🦩
،کلیپ💕🦩
میکس💕🦩
موسیقی💕🦩و…میزاریم

اریان

1٫0 rating
آوریل 3, 2021

امتحان نکردم چطور اعتماد کنم؟که ممبر های جدید تون که وارد میکنید فیک نباشه؟؟؟

کوچه

5٫0 rating
مارس 31, 2021

بیا اینو بگیرییییییییییییییییییی

لللل

4٫0 rating
دسامبر 13, 2020

اااا

ثبت نظر