آیکون بله
آیکون بله

افزایش ممبر بله

پیام رسان بله یکی از شبکه های اجتماعی داخلی است که به تازگی در میان کاربران موبایل ایرانی محبوبیت پیدا کرده و خیلی از کسب کارها و فروشگاه های اینترنتی در این شبکه اجتماعی فعالیت خودشان را شروع کرده اند. در همین راستا، نیاز به انجام تبلیغات در بله به شدت احساس می‌شود. به کمک روش پاپ آپ، امکان عضو گیری برای کانال های بله را فراهم کردیم. به این صورت که آدرس کانال شما به تعداد زیادی کاربر موبایل ارسال خواهد شد و آنها بستگی به کانال شما و خدماتی که ارائه می‌کنید، عضو کانال شما خواهند شد. این روش تبلیغاتی موثرترین و کم‌ هزینه‌ترین روش تبلیغ در پیام رسان بله می‌باشد.

آیکون بله
آیکون بله

بهترین روش عضو گیری در بله چیست؟

با توجه به تعداد زیاد بازدید کنندگانی که از طریق تبلیغ پاپ آپ به کانال شما سرازیر خواهند شد، قطعا پست های شما تعداد قابل توجهی بازدید پیدا خواهند کرد. جهت بالا بردن آمار عضو ها در کانال شما ، بهتر است به پست های اخیر، عکس پروفایل و متن بیو کانال خود توجه ویژه ای بکنید.

Title Element

سریع تر از همیشه

عکس بله پرگان سیستم
عکس بله پرگان سیستم

افزایش عضو از طریق تبلیغ پاپ آپ

 

افزایش عضو در این نوع تبلیغ کاملا به کانال شما بستگی دارد. اتفاقی که در تبلیغ پاپ آپ ایتا می‌افتد این است که کانال شما به تعداد زیادی کاربر نمایش داده می‌شود، حالا اینکه چه تعداد از این کاربران عضو کانال شما شوند، کاملا به جذابیت کانال تان بستگی دارد، به صورت تجربی کانال شما می‌تواند از ۵۰ فالور تا ۱۰۰۰ عضو از این تبلیغ جذب کند. پس بهتر است قبل از اینکه این تبلیغ را امتحان کنید، کمی برای مخاطبانتان جذابیت ایجاد کنید. معمولا استفاده از عکس مناسب برای پروفایل، نوشتن متن بیو خوب و جذاب، استفاده از عکس‌ها و محتوای جذاب برای ۱۰ پست آخر ، برگزاری مسابقه و قرعه کشی ، تاثیر خیلی زیادی در جذب عضو برای کانال شما خواهد داشت.

عکس بله پرگان سیستم
عکس بله پرگان سیستم
عکس بله پرگان سیستم
عکس بله پرگان سیستم

سریع تر از همیشه

تبلیغ پاپ آپ مناسب چه کانال هایی هست؟

 

با توجه به سبک اجرای تبلیغ پاپ آپ ، اگر کانال شما مخاطب عام دارد، شک نکنید که از این تبلیغ بازخورد خوبی می‌گیرید.در صورتی که یک کانال تازه تاسیس دارید و هنوز تعداد عضو هایتان کم است، بهتر است ابتدا تعداد عضوهای خودتان را افزایش بدهید سپس اقدام به انجام این تبلیغ کنید.

اگر سوال خود را در سوالات متداول پیدا نکردید، از طریق فرم روبه رو برای ما ارسال کنید

سوالات متداول افزایش ممبر بله

و پاسخ به سوالات شما

برای بالا بردن اعضا در بله جه اقدامی لازم است انجام دهید؟

پست‌های اخیر ، پروفایل و متن بیو تاثیر بسیاری در جذب ممبر دارد. چنانچه به خوبی این موارد را در کانال رعایت کردید، نسبت به تبلیغ از طریق پاپ آپ برای افزایش بیشتر اعضا اقدام کنید. 

برگزاری مسابقه و قرعه کشی در کانال موجب جذب کاربران می‌شود؟

بله. شما می‌توانید با انجام کارهایی مانند اجرای مسابقات و قرعه کشی‌ها تاثیر بسیاری در جذب اعضا به کانال خود داشته باشید.

پرگان سیستم برای افزایش ممبر در بله چه فعالیت مناسبی را انجام می‌دهد؟

پرگان سیستم با روش کم هزینه و موثر تبلیغ پاپ آپ اقدام به افزایش ممبر بله می‌کند.

از ما بپرسید

سوال خود را برای ما ارسال کنید
اگر هنوز پاسخ سوال خود را پیدا نکرده اید از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید ما سریع پاسخ خواهیم داد.