اس ام اس مارکتینگ

با خدمات بازاریابی پیامکی پرگان می‌توانید به صورت روزانه مشتریان خود را جذب کنید و فروشتان را افزایش دهید.

اس ام اس عکس پیامک و چت کردن

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

بازاریابی پیامکی به طور کلی یکی از راه‌های ارتباط کسب‌وکارها با مشتریان است که از طریق تلفن همراه، خدمات و محصولات خود را به مشتریان هدف معرفی می‌کنند. این معرفی به صورت انتقال پیامی کوتاه به  مخاطب هدف، انجام می‌شود. 

شرکت پرگان سیستم با سابقه درخشان در زمینه گردشگری، و همچنین با داده‌های فراوان در خصوص مشتریان هدف، برای آژانس مسافرتی شما می‌تواند انتخاب مناسبی جهت بازاریابی پیامکی تلقی شود. 

 

 

 

 

چرا اس ام اس مارکتینگ با پرگان؟

شناخت مخاطب هدف

متخصصان ما در پرگان با توجه به خدماتی که کسب‌وکار شما ارائه می‌دهد، مخاطبتان را شناسایی می‌کنند و با توجه به حجم داده‌ها در طی چندین سال تجربه در زمینه گردشگری اقدام به بازاریابی پیامکی می‌نمایند.

انتخاب متن مناسب

تجربه در زمینه گردشگری و سال‌ها آزمون و خطا به ما ثابت کرده است که چه نوع متن‌هایی قادر به جذب مخاطب می‌شود و آنها را به کسب‌وکار شما سوق می‌دهد.

فراهم کردن بستر مناسب

برخی اوقات ممکن است به دلیل تعداد مشتری زیاد لینک داخل پیامک درست کار نکند و باعث شود مشتری تصور خوبی از کسب‌وکار شما پیدا نکند. اما اگر بستر مناسبی برای کمپین بازاریابی پیامکی شما فراهم گردد، مواجهه با این مشکل تا حدی غیر ممکن است.

ویژگی‌های بازاریابی پیامکی پرگان

شروع جذاب

در سیستم اس ام اس مارکتینگ پرگان توجه ویژه‌ای به شروع جذاب پیامک‌ها اختصاص داده شده است از آنجایی که شروع جذاب، مخاطب را ترغیب می‌کند که پیامک را باز کنند و جذب آن شوند و در نهایت از خدمات آن استفاده نماید.

ایجاد حس صمیمیت

برای ایجاد حس صمیمیت تکنیک‌های مختلفی در بازاریابی پیامکی پرگان سیستم بکار گرفته می‌شود که از جمله آن استفاده از نام مشتری در ابتدای پیامک است.

تحریک مخاطب

از جمله ویژگی‌های متن پیامک ما تحریک مخاطب برای خرید تور یا خدماتی است که از آژانس شما به آنها پیشنهاد می‌شود.

مزایای اس ام اس مارکتینگ

هزینه تبلیغ به صرفه 

هزینه ارسال هر پیامک به یک نفر چند ریال است، درحالی که سودی که بعدا از این تبلیغات بدست می‌آورید چند برابر خواهد بود. 

عدم محدودیت زمانی 

 محتوا در هر زمانی که بخواهید به دست مخاطب می‌رسد و محدودیت زمانی وجود ندارد.بنابراین محتوا در لحظه به مخاطب می‌رسد.

سطح پوشش بالا

با توجه به حجم گسترده افرادی که دارای تلفن همراه هستند، بازاریابی پیامکی از سطح پوشش ایده‌آلی برخوردار است. 

قابل ردیابی بودن 

می‌توانیم با ردیابی اینکه چه تعداد از کاربران روی لینک ما کلیک کرده‌اند و از کد ما استفاده کرده‌اند، کیفیت پیام‌مان را بررسی کنیم.

کاربرد اس ام اس مارکتینگ برای آژانس‌های مسافرتی

ارسال آخرین اطلاعات پرواز

تبلیغ تورهای لحظه آخری

ارسال کدهای تخفیف

یادآوری زمان پرواز

آگاه سازی از انواع پکیج‌ها

ارسال اطلاعات هتل‌های ارزان

سوالات متداول

بازاریابی پیامکی به طور کلی یکی از راه‌های ارتباط کسب‌وکارها با مشتریان است که از طریق تلفن همراه خدمات و محصولات خود را به مشتریان هدف معرفی می‌کنند. این معرفی به صورت انتقال پیامی کوتاه به  مخاطب هدف، انجام می‌شود. 

زیرا این نوع از بازاریابی منجر به  ایجاد و مدیریت ارتباطات در گروه های کوچک و بزرگ تجاری به شمار می آید و باعث افزایش فروش و شناساندن خدمات و محصولاتتان به مشتری هدف می‌شود. 

-طول پیام متنی
-مقصد پیام متنی
-تعداد گیرندگان