پرگان سیستم اسفند تولید کننده سیستم های یکپارچه گردشگری

نرم افزار کارگزاری هتل

"کارگزاران هتل به نرم افزار حرفه ای نیاز دارند"

نرم افزار کارگزاری هتل

نرم افزار کارگزاری هتل چیست و چگونه کار می کند؟

در صنعت امروزه گردشگری بسیاری از کسب و کارهای این صنعت بدون زیرساخت نرم افزاری قادر به ادامه حیات خود نخواهند بود. اما این زیرساخت نرم افزاری چیست و چه تاثیری دارد؟

وقتی صحبت از اهمیت فضای مجازی در دنیای امروزه به میان می آید، مدیران و صاحبان کسب و کار خود را برای ورود به فضای مجازی آماده می کنند و از هر طریقی که بتوانند وارد این فضا می شوند. بر کسی پوشیده نیست که بدون فضای مجازی مدیریت یک کسب و کار تقریبا محال شده چه برسد به نوعی از کسب و کارها که دیگر آنها را بدون فضای مجازی نمی توان تصور کرد. صنعت گردشگری از این امر مستثنی نیست و کارفرمایان و کارگزاران در این صنعت دائما با فضای مجازی درگیر هستند. از بحث شبکه های اجتماعی که بگذریم، نرم افزار و وبسایت مهم ترین ابزار در کارهای گردشگری است. وبسایت برای معرفی و جذب مشتری و نرم افزار برای مدیریت امور استفاده می شود. داشتن یک سایت جذاب و یک نرم افزار قوی خواسته هر کارفرمایی است اما به این نکته توجه کنید که بهتر است از یک وب اپلیکیشن استفاده کنید. شاید بپرسید وب اپلیکیشن چیه و چرا؟ جواب اینه که به نرم افزار های تحت وب می گن وب اپلیکیشن، حالا شنا تصور کنید این وب اپلیکیشن با سایت شما یکی بشه. این همون چیزیه که بهش میگیم سامانه یکپارچه، یعنی شما می توانید علاوه بر اینکه استفاده سایتی میکنید یک نرم افزار متصل به سایت هم داشته باشید.

و اما اهمیت چنین سامانه یکپارچه برای هتل داران:

فرض کنید به عنوان یک کارگزار هتل در حال مدیریت مجموعه خود هستید و یک وبسایت هم دارید. بهت است این وبسایت به شما امکان فروش آنلاین هم بدهد تا مشتریان بتوانند از هرجای جهان که هستند تخت و خدمات شما را رزرو کنند. این شاید یک نیاز اسای شما از وبسایت باشد، اما حالا بستری را تصور کنید که همزمان با رزرو آنلاینی که اتفاق می افتد واچر هتل برای مشتری صادر شد، ظرفیت هتل موجود در نرم افزار کم شود، حسابداری و حساب سود و زیان شما به روز شود و … . اینها خصوصیات یک نرم افزار خوب و قدرتمند کارگزاری هتل هستند که دغدغه هر مدیر هتل و کارگزاران این صنعت است.

نرم افزار کارگزاری هتل باید بتواند پاسخگوی نیازهای هتل داران و ذینفعان هتل در نرم افزار و فضای مجازی باشد. یعنی هم امکان مدیریتی از جمله قیمت گذاری و ظرفیت اتاق و … در اختیار بگذارد و هم خدمات را به سایر همکاران و مشتریان از طریق سئو نشان بدهد تا بتواند سهم بیشتری از بازار کسب کند.

اهمیت داشتن نرم افزار پرگان برای کارگزاران هتل

امروزه کارگزاران و مدیران هتل بدون شک مهم ترین دغدغه شان مدیریت تقاضای ورودی و کسب سهم هرچه بیشتر از بازار گردشگران در زمینه اقامت است. از این رو برای فروش هر چه بیشتر و سهولت در فرایند رزرواسیون و دریافت تقاضا از سوی آژانس های همکار، به یک نرم افزار قوی و جامع نیاز دارید تا بتوانید مدیریت مناسبی بر امور خود داشته باشید.

شاید نرم افزارهای متفاوتی برای این کار وجود داشته باشد ولی بی شک نرم افزار پرگان به صورت تخصصی برای این کار طراحی شده که علاوه بر اینکه به صورت جامع به نیازهای شما پاسخ می دهد، یک نرم افزار بسیار سبک و کاربرپسند است. نرم افزار کارگزاری هتل پرگان با سابقه بی از یک دهه در این زمینه جز موفق ترین نرم افزارهای هتل است  که با به روز رسانی های دائمی و بهره گیری از هوش مصنوعی منجر به رضایتمندی بالای کاربران آن در طول این دهه شده است. در زیر برخی ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار که منجر به استقبال روزافزون آن شده است آورده شده:

 • بهره گیری از تکنولوژی هوش مصنوعی
 • پشتیبانی 24 ساعته و قوی
 • سرعت و سبکی نرم افزار
 • قابلیت آن ریکوئست
 • اتصال به انواع وبسرویس
 • ایجاد ساین

تیم پرگان سیستم با مطالعه دقیق نیازهای کارگزاران هتل در صنعت گردشگری نرم افزاری طراحی کرده است با خصوصیات زیر:

 1.  دادن ساین به آژانس ها برای ثبت درخواست از طرف آنها
 2. تعریف کردن هتل ها با تمام فیلدهای مربوط به آن
 3. قیمت گذاری پیشرفته هتل
 4. مدیریت حسابداری
 5. صدور اینویس و واچر هتل
 6. قابلیت اتصال وبسریس های مختلف به نرم افزار
 7. اتوماسیون گردشگری و قابلیت رزرو آنلاین
 8. فروش B 2 C و B 2 B
 9. ثبت درخواست ها به ارز

تاثیر نرم افزار پرگان در میزان فروش

بدون شک یکی از مهم ترین عوامل فروش هر سازمانی در گردشگری داشتن یک زیرساخت قوی نرم افزاری است. ما در شرکت پرگان سیستم نرم افزار تهیه کردیم که قدرت بالایی در کسب و کار به کارگزاران هتل خواهد داد. با داشتن یک نرم افزار یک پارچه به راحتی می توانید هم به صورت عمده با آژانس ها همکاری نمایید و هم به صورت خرد با مشتریان و گردشگران.

شما می توانید به راحتی ظرفیت هتل خود را مدیریت کرده و با استفاده از این نرم افزار ضریب اشغال تخت را به راحتی مدیریت کرده و با قیمت گزاری منعطف در روزهای مختلف به حداکثر بهره وری و بازدهی برسید. 

عوامل موثر در افزایش میزان فروش با نرم افزار پرگان:

 1. قابلیت اتصال به وبسرویس های مختلف
 2. قابلیت دادن ساین به آژنس ها
 3. رزرواسیون آنلاین برای مشتریان 

پرگان سیستم اسفند با روش های نوین نرم افزار شما را تبدیل به مرکز اصلی فروش تخت های هتل خواهد کرد.

دموی آنلاین رزرواسیون پرگان سیستم

پاسخ به سوالات شما در نرم افزار کارگزاری هتل

بیشترین سوالات مطرح شده در رابطه با نرم افزار هتل ها

آیا نرم افزار قابلیت پیوند با سایت دارد؟

بله، از آنجایی که خود ما خدمات سایت های گردشگری را طراحی  می کنیم، این نرم افزار به طور اتوماتیک به وبسایت و رزرواسیون آنلاین شما متصل خواهد بود. از طرفی کارشناس های ما هم با تکنیک های سئو آشنا هستن و اون رو توی طراحی هاشون رعایت میکنن و هم اینکه پس از طراحی کامل سایت ، یه فرایند بهینه سازی سئو داریم که از سئو پذیر پس شما یک نرم افزار یکپارچه خواهید داشت.

نرم افزار یکپارچه بهتره یا نرم افزار مستقل؟

بدون شک سهولت کار کردن با یک نرم افزار یکپارچه به مراتب راحت تر است تا همزمان با چند نرم افزار موازی کار کنید. در نرم افزار یکپارچه احتمال خطای انسانی کاهش میابد و ثبتو رسیدگی به درخواست ها با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.

امکان توسعه نرم افزار وجود داره؟

بله، قطعا، سایتی میتونه موفق باشه که با شرایط بازار، با تکنولوژی روز همگام بشه، طبیعتا امکان توسعه سایت وجود داره، بعضی مواقع توسعه میشه اضافه کردن ماژول جدید، بعضی مواقع بازسایزی UI/UX سایت. در هر دو صورت ، امکان این وجود داره. کافیست در سیستم تیکتینگ ما درخواست خود را ثبت کنید!

امکان رزرو آنلاین در این نرم افزار وجود داره؟

سایت طراحی شده توسط شرکت پرگان سیستم امکان اتصال به سیستم رزرواسیون رو داره. پس اگه توی سیستم رزرواسیون شما محصولات خودتون رو تعریف کرده باشید یا وب سرویس های مختلف رو فعال کرده باشین، امکان رزرو اون برای مسافر یا آژانس همکار هست

هزینه خرید و پیاده سازی نرم افزار چقدر میشه؟

هزینه این نرم افزار نسبت به ماژول هایی که مورد نیاز شما هست محاسبه میشه و طبیعتا هرچقدر زمان و انرژی بیشتری روی نرم افزار گذاشته بشه ، کیفیت بهتر و هزینه بیشتر میشه. 

قابلیت چند زبانه بودن نرم افزار وجود داره؟

بله، امکان داشتن نرم افزار کارگزاری هتل چند زبانه وجود داره و همچنین این قابلیت هست که برای هر زبان محتوای خاص اون زبان بارگزاری بشه. در واقع شما هم میتونین مشخص کنین که هر صفحه و مطلب توی چه زبان هایی از سایت فعال باشه و محتوای اون رو نسبت به زبان سایت وارد کنین و هم میتونین یک محتوایی رو برای یک زبان خاص وارد کنید و توی بقیه زبان ها نمایش داده نشود.

0
0٫0 rating
0 امتیاز ثبت شده
عالی0%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
افتضاح0%

ثبت امتیاز