پرگان سیستم اسفند تولید کننده سیستم های یکپارچه گردشگری

طراحی سایت فروش هتل

"کارگزاران هتل به سایت فروش حرفه ای نیاز دارند"

سایت فروش هتل

یک سایت فروش هتل خوب چه خصوصیاتی دارد؟

اگر شما یک مدیر یا کارگزار هتل باشید می دانید که تمام هستی و وجود یک هتل به حضور مسافرانش وابسه است و فروش اتاق های هتل و بالا بردن سطح اشغال آن از اولویت های هر مدیری است.

فرض کنید شما یک هتل فوق العاده با بهترین امکانات با قیمت بسیار پایین و در بهترین منطقه توریستی دارید، آیا این به خودی خود برای شما مسافر می آورد؟ قطعا به جز چند رهگذر پراکنده که به طور تصادفی هتل شما را دیده و از قبل جایی رزرو نکرده اند شاید به هتل شما هم یک سر بزنند. پس چه چیزی است که مسافران را به سمت شما میکشاند؟ جواب ساده اما کمی سخت است: دیده شدن.

شما فارغ از امکانات و کیفیتی که می توانید برای مسافران تدارک ببینید باید پیش از همه خود را در معرض دید مشتریانتان و یا همکارانتان قرار دهید. “دیده شدن” و “خوب دیده شدن”  مهمترین مولفه برای ادامه حیات یک هتل است. پس یک مدیر دانا به دنبال این میگدد که چگونه “دیده” شود. چگونه قبل از این که گردشگر عزم سفر کند و چمدانش را ببندد خود را در معرض دید او بگذارد. چگونه قبل از اینکه کانتر یک آژانس بسته سفرهایش را برای فروش ببندد خود را در معرض دید او قرار دهد. پس مسئله اصلی دیده شدون و چگونه دیده شدن است. برای این کار شما باید بتوانید در برندینگ موفق عمل کنید و وجهی خوبی از خود به دیگران ارئه دهید اما برندیگ یک مفهوم است وباید آن را بر روی یک بستری پیاده کرد. این بستر میتواند فیزیکی باشد مانند طراحی و دیزاین هتل و هم میتواند مجازی باشد مانند وبسایت. ما در اینجا متمرکز روی سایت بحث خواهیم کرد، اینکه سایت هتل به چه کار می آید و یک سایت خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد.

با یک جمع بندی کلی به این نتیجه می رسیم که “سایت هتل بستری است برای دیده شدن”. بدون شک در دهه سوم قرن حاضر سایت مهمترین بستری است که مدیران از آن برای دیده شدن استفاده می کنند. مدیران آگاه خوب می دانند که باید هر چه می توانند هتل خود را بیشتر در معرض دید قرار دهند که این در فضای وب یعنی “سئو”. به عبارت دیگر وقتی کلید واژه مربوط به کسب و کار شما رو سرچ می کنند گوگل سایت شما را در رتبه ای بالا نشان بدهد.

سئو سایت هتل
رتبه هتل در سرچ گوگل

اما “چگونه دیده شدن” چیست؟ پیشتر گفتیم که دیده دن و چگونه دیده شدن دارای اهمیت فراوانی هستند. دیده شدن در فضای وب یعنی “سئو” و چگونه دیده شدن یعنی دیزاین و طراحی سایت و میزان کاربرپسند بودن آن که به اصطلاح UI و UX میگویند. اینکه یک وبسایت باید از دید کاربران زیبا و جذاب باشد و در عین حال کاربر بتواند با سهولت از آن سایت استفاده کند.

پس حالا می توانیم به این سوال مهم پاسخ دهیم که یک سایت هتل خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

1- سئو محور بودن آن: یعنی ادمین سایت بتواند به راحتی تکنیک های بهبود سئو را روی آن پیاده کند.

2- UI و UX جذاب و قوی: یعنی سایت باید هم جذابیت بصری داشته باشد و هم کاربر بتواند به راحتی با آن ارتباط برقرار کند و راحت به آن چیزی که میخواهد برسد. در کل کاربر باید تجربه خوبی از سایت دریافت کند.

خوب بودن و خوب دیده شدن کافی نیست

هر چند دو ویژگی خوب بودن و خوب دیده شدن برای یک سایت فروش هتل الزامی است، اما کافی نیست. اتصال سایت به یک نرم افزار قوی هم از اهمیت بالایی برخوردار است.

پس “چگونه بودن” هم اهمیت بالایی دارد.

فرض کنید شما یک سایت جذاب و کاربر پسند با رتبه بالا در سرچ گوگل دارید، حالا وقتی کاربر به سایت شما مراجعه می کند و میخواهد فرایند رزرواسیون را انجام دهد چگونه این اتفاق می افتد. این چگونگی به فرایند رزرواسیون بر می گردد. اینکه سایت قابلیت رزرواسیون داشته باشد و به مدیر این امکان را بدهد تا امور رزرواسیون را نیز از طریق نرم افزار متصل به سایت خودش انجام دهد.

پس اتصال سایت به نرم افزار هم اهمیت بالایی دارد.

در این زمینه نرم افزارهای متفاوتی وجود دارد، اما نرم افزار پرگان به صورت تخصصی برای این کار طراحی شده و به صورت یکپارچه با سایت همگام است.

در همین راستا شرکت پرگان علاوه بر نرم افزار کارگزاران هتل، سایت فروش هتل نیز در اختیار مدیران قرار می دهد. در اینجا به برخی ویژگی های مهم سایت فروش هتل شرکت پرگان اشاره می کنیم:

 • قابلیت فروش آنلاین B2B و B2C
 • اتصال به همه وب سرویس ها
 • تعریف هتل گارانتی
 • سئوی عالی
 • اضافه و ویرایش امکانات هتل
 • نظرسنجی
 • مجله گردشگری
 •  

تاثیر طراحی سایت فروش هتل توسط پرگان

شرکت پرگان سیستم با بهره گیری از به روزترین زبان های برنامه نویسی و با پشتیبانی قوی مناسب ترین گزینه برای طراحی سایت فروش هتل است که به دلیل داشتن یک نرم افزار قوی رزرواسیون در پشت سایت می تواند مناسب ترین گزینه برای مدیران و کارگزارن هتل ها باشد. 

عوامل موثر در افزایش میزان فروش با طراحی سایت فروش هتل پرگان:

 1. بهره گیر از هوش مصنوعی
 2. چند زبانی سایت
 3. قابلیت اتصال به وبسرویس های مختلف
 4. قابلیت دادن ساین به آژنس ها
 5. رزرواسیون آنلاین برای مشتریان 

پرگان سیستم اسفند با روش های نوین وبسایت شما را تبدیل به مرکز اصلی فروش تخت های هتل خواهد کرد.

دموی آنلاین وبسایت هتل

پاسخ به سوالات شما در نرم افزار کارگزاری هتل

بیشترین سوالات مطرح شده در رابطه با نرم افزار هتل ها

آیا سایت قابلیت پیوند با نرم افزار دارد؟

بله، از آنجایی که خود ما خدمات سایت های گردشگری را طراحی  می کنیم، این نرم افزار به طور اتوماتیک به وبسایت و رزرواسیون آنلاین شما متصل خواهد بود. از طرفی کارشناس های ما هم با تکنیک های سئو آشنا هستن و اون رو توی طراحی هاشون رعایت میکنن و هم اینکه پس از طراحی کامل سایت ، یه فرایند بهینه سازی سئو داریم که از سئو پذیر پس شما یک نرم افزار یکپارچه خواهید داشت.

سایت یکپارچه بهتره یا سایت مستقل؟

بدون شک سهولت کار کردن با یک نرم افزار یکپارچه به مراتب راحت تر است تا همزمان با چند نرم افزار موازی کار کنید. در نرم افزار یکپارچه احتمال خطای انسانی کاهش میابد و ثبتو رسیدگی به درخواست ها با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.

امکان توسعه سایت وجود داره؟

بله، قطعا، سایتی میتونه موفق باشه که با شرایط بازار، با تکنولوژی روز همگام بشه، طبیعتا امکان توسعه سایت وجود داره، بعضی مواقع توسعه میشه اضافه کردن ماژول جدید، بعضی مواقع بازسایزی UI/UX سایت. در هر دو صورت ، امکان این وجود داره. کافیست در سیستم تیکتینگ ما درخواست خود را ثبت کنید!

امکان رزرو آنلاین در این سایت وجود داره؟

سایت طراحی شده توسط شرکت پرگان سیستم امکان اتصال به سیستم رزرواسیون رو داره. پس اگه توی سیستم رزرواسیون شما محصولات خودتون رو تعریف کرده باشید یا وب سرویس های مختلف رو فعال کرده باشین، امکان رزرو اون برای مسافر یا آژانس همکار هست

هزینه خرید و پیاده سازی سایت چقدر میشه؟

هزینه این نرم افزار نسبت به ماژول هایی که مورد نیاز شما هست محاسبه میشه و طبیعتا هرچقدر زمان و انرژی بیشتری روی نرم افزار گذاشته بشه ، کیفیت بهتر و هزینه بیشتر میشه. 

قابلیت چند زبانه بودن سایت فروش هتل وجود داره؟

بله، امکان داشتن نرم افزار کارگزاری هتل چند زبانه وجود داره و همچنین این قابلیت هست که برای هر زبان محتوای خاص اون زبان بارگزاری بشه. در واقع شما هم میتونین مشخص کنین که هر صفحه و مطلب توی چه زبان هایی از سایت فعال باشه و محتوای اون رو نسبت به زبان سایت وارد کنین و هم میتونین یک محتوایی رو برای یک زبان خاص وارد کنید و توی بقیه زبان ها نمایش داده نشود.

0
0٫0 rating
0 امتیاز ثبت شده
عالی0%
خوب0%
متوسط0%
ضعیف0%
افتضاح0%

ثبت امتیاز