پرگان سیستم اسفند تولید کننده سیستم های یکپارچه گردشگری

تبلیغ پاپ آپ تلگرام

یکی از موثر ترین روش های عضو گیری در تلگرام، روش جذب ممبر از طریق ارسال پاپ اپ هست. در این روش ما از طریق زیر ساختی که داریم، آدرس کانال شما یا لینک عضویت کانال یا گروه شما رو به تعداد زیادی کاربر تلگرام ارسال می کنیم، اون ها با دیدن این لینک به صورت کاملا اختیاری در کانال یا گروه شما عضو خواهند شد. طبیعتا این اعضا کاملا فعال هستند و از خدمات کانال تلگرام شما استفاده خواهند کرد.

با تبلیغ پاپ آپ ، خیلی سری عضو بگیرید

با توجه به ارسال لینک عضویت کانال شما به تعداد زیادی کاربر تلگرام، قطعا در مدت زمان کم تعداد زیادی عضو جدید در کانال خودتون پیدا میکنید. اگر شما فروشگاه اینترنتی دارید و از طریق تلگرام محصولاتی را به فروش می رسونید، این تبلیغ همانند یک معجزه عمل میکنه و باعث میشه علاوه بر اضافه شدن عضو به کانالتون، محصولاتتون نیز فروش بره. بدون شک تبلیغ پاپ آپ تلگرام، پر بازده ترین و به صرفه ترین روش تبلیغات در تلگرام هست.

لیست قیمت تبلیغ پاپ آپ تلگرام

در زیر سه طرح از رایج ترین سرویس های تبلیغات پاپ آپ تلگرام رو برای شما لیست کردیم که شما میتونین از طریق سایت، واتساپ ، تلگرام و یا به صورت تلفنی سفارش خودتون رو ثبت کنید.

150 ت

به ازای هر تبلیغ
 • جذب تا 1000 ممبر
 • امکان اجرا در 1 سرور
 • 50 هزار بازدید از کانال
 • بین 6 ساعت تا 2 روز

420 ت

به ازای هر تبلیغ
 • جذب تا 3000 ممبر
 • امکان اجرا در 2 سرور
 • 100 هزار بازدید کانال
 • بین 3 ساعت تا 2 روز

750 ت

به ازای هر تبلیغ
 • جذب تا 6000 ممبر
 • امکان اجرا در 2 سرور
 • 500 هزار بازدید کانال
 • بین 6 ساعت تا 2 روز

افزایش ممبر از طریق تبلیغ پاپ آپ

میزان جذب ممبر یا عضو کانال تلگرام شما در این تبلیغ کاملا بستگی به کانال و نوع خدماتی که ارائه میدید داره. طبیعتا کاربر ها قبل از عضو شدن در کانال شما ، محصولات ، خدمات ، اسم کانال ، عکس پروفایل و متن Bio کانال رو مشاهده می کنن و بعد از اون در کانال شما عضو میشن. پس یک عکس مناسب برای کانال بزارید، یک نام مناسب انتخاب کنید، متن Bio رو کامل بنویسید و از همه مهم تر، پست های آخر خودتون رو پست های جذابی انتخاب کنید.

تبلیغ پاپ آپ مناسب چه کانال هایی هست؟

با توجه به سبک اجرای تبلیغ پاپ آپ ، اگر کانال شما مخاطب عام داره، شک نکنید که از این تبلیغ بازخورد خوبی میگیرید.

در صورتی که یک کانال تازه تاسیس دارید و هنوز تعداد اعضای شما کم هست، بهتره ابتدا از سایر روش های تبلیغاتی تعداد عضو های خودتون رو بیشتر کنید سپس اقدام به انجام این تبلیغ بکنید

سوالات متداول

برخی از سوالات رایج در خصوص تبلیغ پاپ آپ

باید بگیم خیر، چون جذب ممبر کاملا به میزان جذابیت و کاربرد کانال شما برای مخاطبین داره، چیزی که ما تضمین میکنیم

خیر، این تبلیغ منجر به بلاک شدن کانال شما نخواهد شد

ما به واسطه زیر ساختی که داریم، کانال شما رو هم زمان برای تعداد زیادی کاربر موبایل باز خواهیم کرد، کاربران اگر از کانال شما خوششون بیاد، شما به این تبلیغ واکنش نشان خواهند داد، در غیر این صورت، کانال شما رو بدون هیچ واکنشی میبندن.

طبیعتا چون زیر ساخت ما کاربران مشخصی داره، انجام این تبلیغ دفعه دوم بازدهی کمتری نسبت به دفعه اول خواهد داشت. ولی ما سعی کردیم با اضافه کردن سرور های مختلف، امکان اجرای این تبلیغ برای چند بار را فراهم کنیم

شرایط خاصی نداره؛ کافیه وارد پنل ما بشید و درخواستتون رو ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست، تیکت بزنید و از زمان دقیق این تبلیغ مطلع بشید، همچنین میتونین از طریق تلگرام یا واتزاپ هم سفارشتون رو ثبت کنید. فقط باید توجه کنید زمان اجرای تبلیغ، به هیچ عنوان پست نباید بذارید وگرنه تبلیغ متوقف میشه و هزینه عودت داده نخواهد شد

4.6
4٫6 rating
5 امتیاز ثبت شده
عالی60%
خوب40%
متوسط0%
ضعیف0%
افتضاح0%

CharlesPhoks

4٫0 rating
مارس 13, 2021

Доставка алкоголя якутск

احمد

4٫0 rating
ژوئن 22, 2020

بهتر شده

ثبت نظر