پرگان سیستم اسفند تولید کننده سیستم های یکپارچه گردشگری

افزایش فالوور اینستاگرام

به دنبال راهی سریع برای رشد صفحه اینستاگرام خود هستید؟ آیا می خواهید فالوور های اینستاگرام را با هزینه ی بسیار کم بدست آورید؟

به این نکته فکر کردید که پیج های بزرگ اینستاگرام چطور به اون جایگاه رسیدند؟ چند درصد از فالوور هاشون رو با استفاده از تولید محتوا جذب کردند؟
بدون شک تبلیغات موثر ترین روش برای افزایش فالوور در پیج های اینستاگرامی است. هزینه تبلیغات نسبت به روش و پیج شما متفاوت خواهد بود، معمولا تبیلغات برای پیج هایی با فالوور کمتر ، هزینه زیادی خواهد داشت. حتما تجربه کردید که با تبلیغاتی که روی پیج خود انجام می دهید، فالووری زیادی جذب پیج شما نمی شوند. ما در اینجا راه و روشی رو به شما خواهیم گفت که با کمترین میزان هزینه بیشترین بازدهی و فالوور رو از تبلیغات پیج خودتون کسب کنید.

افزایش فالوور اختیاری

در این روش با استفاده از تبلیغ پاپ آپ به صورت کاملا اختیاری افراد را تشویق به فالوو کردن پیج شما میکنیم. به این ترتیب افرادی متناسب با فعالیت پیج شما شما را فالوو خواهند کرد.

سرعت بالا در جذب فالوور

در تمامی روش های جذب فالوور بسیار سریع عمل خواهد شد. معمولا افزایش فالوور کمتر از 2 ساعت پس از ثبت انجام خواهد شد و در روش پاپ آپ نهایتا تا 48 ساعت پس از ثبت سرویس

ریزش کم فالوور

در روش افزایش فالوور پاپ آپ، چون تمامی افراد به صورت اختیاری پیج شما را فالوو می کنند، ریزش فالوور خیلی کم اتفاق می افته، در سایر روش ها درصد ریزش فالوور مشخص شده است

جذب فالوور هدفمند

در روش های افزایش فالوور از طریق منشن کردن کاربر، یا افزایش فالوور از طریق ارسال دایرکت انبوه، فالوور جذب شده کاملا هدف مند بوده و متناسب با نیاز شما و نوع فعالیت شما جذب خواهند شد

افزایش فالوور چه تاثیری دارد؟

افزایش درامد پیدا خواهید کرد
امروزه ، افراد زیادی هستند که از اینستاگرام زندگی می کنند. صاحبان مشاغل همیشه به دنبال افرادی هستند که بتوانند محصول خود را تبلیغ کنند ، خواه هزینه سفر و مسافرت شما را بپردازد یا اینکه برای شما یک ماشین جدید بخرند. فرصت های زیادی در اینستاگرام وجود دارد که میتوان از آن استفاده کرد.

رشد سریع تر
هرچه پیج شما فالوور  بیشتری داشته باشد رشد آن آسان تر خواهد بود زیرا با فالوور اعتبار پیدا میکنید و افراد به طور ناخودآگاه فکر می کنند پیج شما کاربردی است زیرا هزاران فالوور  دارد. 

صرفه جویی در وقت و انرژی
جذب فالوور در اینستاگرام کاری زمان بر و دشوار هست، و بسیار وقت شما را می گیرد. ولی شما می تونید با استفاده از تبلیغات بدون هیچ زحمتی فالوور های واقعی رو جذب کنید.

چطور میتونم فالوور های خودم را افزایش بدم؟

ما این فرصت را برای شما فراهم می کنیم که بتوانید از خدمات اینستاگرام ما برای پیج خودتون استفاده کنید. ما یک سایتی جهت انجام خدمات اینستاگرامی آماده کردیم که شما از طریق آن در هر زمانی میتونید سفارش خودتون رو ثبت کنید و فالوور های پیج خودتون رو افزایش بدید. ما ایمنی حساب شما را تضمین می کنیم زیرا در هیچ یک از سرویس های ما نیازی به دادن رمز عبور ندارید.

تمام کاری که شما باید برای افزایش فالوور اینستاگرام خود انجام دهید این است که نام کاربری و آدرس ایمیل خود را وارد کنید و بر روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید. در عرض چند دقیقه سرویس شما اجرا شده و فالوور های اینستاگرام شما افزایش پیدا خواهند کرد.

بازاریابی با اینستاگرام

از طریق پنلی که ما در اختیار شما قرار می دهیم ، شما می توانید فالوور واقعی تری را به سمت حساب خود جذب کنید. شما در لیست Terend های اینستاگرام قرار خواهید گرفت. این باعث می شود میزان تعامل پیج اینستاگرام شما افزایش پیدا کند زیرا مشتریان بیشتری علاقه مند به خرید محصولاتی هستند که شما ارائه می دهید. این مطمئناً فروش شما را افزایش می دهد. متوجه خواهید شد که افراد بیشتری سعی می کنند با شما ارتباط برقرار کنند فقط به این دلیل که فالوور های بیشتری دارید. این شما را به یک پیج تأثیرگذار در اینستاگرام تبدیل می کند .

 
 

سوالات متداول

برخی از سوالات رایج در خصوص افزایش فالوور

بستگی به نوع سرویس و میزان انجام آن، متفاوت خواهد بود. ما در تمامی سرویس ها شرایط و نکات مهم اون سرویس رو نوشتیم. اگر به نکات گفته شده توجه کنید ، خیر پیج بلاک نخواهد شد.

خیر، در هیچ کدام از سرویس های ما نیازی به وارد کردن رمز اینستاگرام نیست. ایمنی پیج شما برای ما بیسار اهمیت دارد.

ما سرویس های مختلفی داریم، در برخی از سرویس ها فالوور های جذب شده کاملا اختیاری پیج شما را فالوو خواهند کرد، و علاوه بر فالوو کردن، فعالیت دیگه ایی هم روی پیج شما انجام خواهند داد مثل لایک و کامنت و دایرکت ، ولی در برخی از سرویس ها اضافه کردن فالوور اجباری است. در توضیحات هر سرویس این نکات مشخص شده.

جواب این سوال هم بستگی به نوع سرویس متفاوت خواهد بود.

در روش هایی که فالوور واقعی و کاملا اختیاری پیج شما را دنبال خواهد کرد، درصد ریزش کم هست، چون کاربر قبل از فالوو کردن پیج رو بررسی کرده. ولی در روش افزودن فالوور اجباری، نسبت به نوع سذویس درصد ریزش مشخص شده.

ما سرویس هایی داریم که به کمک اون میتونین فالوور های هدف مند جذب کنید. از جمله اون سرویس ها منشن مخاطب هدف و ارسال دایرکت انبوهه. امکان این وجود داره که مخاطب این سرویس ها توسط شما تعیین بشه، برای همین کاملا هدف مند عمل میکنه و بازخورد خوبی داره