پرگان سیستم اسفند تولید کننده سیستم های یکپارچه گردشگری

افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از برنامه هایی که در شبکه های اجتماعی مخاطبان بسیار زیادی در سراسر دنیا و کشورهای مختلف دارد برنامه اینستاگرام می باشد. اینستاگرام کاربردهای زیادی دارد و افراد از آن بسته به نیاز خود استفاده می کنند.

برای مثال اگر قصد خرید دارید می توانید با جستجو در این برنامه به هدف خود برسید یا چنانچه قصد فروش لوازم خود را داشته باشید اینستاگرام می تواند برنامه ایده آلی برای شما باشد. بسیاری از افراد برای معرفی کسب و کارهای خود  یا برای تبلیغات از اینستاگرام استفاده می نمایند.

فروش محصول

به کمک اینستاگرام می توانید کالا یا محصولات خود را به فروش برسانید. اینستاگرام، پتانسیل زیادی جهت توسعه فروشگاه های اینترنتی دارد و به کمک آن راحتی می توان با مخاطب ها ارتباط برقرار کرد و محصول خود را به فروش رساند.

معرفی خدمات

شما می توانید با معرفی محصولات خود در صفحه اینستاگرام، به راحتی افراد را تشویق و ترغیب کنید که از خدمات یا محصولات شما استفاده کنند. به کمک اینستاگرام خدمات شما بیشتر دیده می شوند. این کار تاثیر باور نکردنی دارد.

کسب درآمد

شما می توانید با ساخت یک صفحه در اینستاگرام و کار کردن بر ریو افزایش فالوور آن و تولید محتوای کاربر پسند، خیلی سریع از پیج خود کسب در آمد کنید. انجام تبلیغات ساده ترین روش کسب درآمد در اینستاگرام می باشد.

برندینگ

یکی از موثر ترین روش ها جهت برندینگ محصول یا شرکت، ایجاد صفحه اینستاگرام و کار کردن بر روی محتوا و پست ها ی آن می باشد. شما با داشتن فالوور بالا و ایجاد یک پیج جذاب، کمک شایانی به برندینگ مجموعه خود می کنید.

اصطلاحات رایج اینستاگرام

یکی از رایج ترین اصطلاحات که در اینستاگرام به کار میرود (پست کردن) میباشد که به معنی آپلود و به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم های موردنظر شخص میباشد. پست ها برای دنبال کنندگان پیج نمایش داده خواهد شد.

در صورتی که پیج شخص عمومی باشد افرادی غیر از فالووران یا دنبال کنندگان نیز میتوانند پست ها را ببینند. اگر میخواهید فقط فالووران پست شما را بتوانند ببینند بهتر است پیج خود را شخصی سازی یا پرایوت نمایید.

اصطلاح دیگری که در اینستاگرام رایج است اصطلاح فالوو کردن میباشد. وقتی پیجی را فالوو یا دنبال میکنید به این معنی است که علاقمند هستید که پست های آن پیج را ببینید. اگر پست جدید در آن پیج گذاشته شود شما در قسمت home آن را مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که دیگر علاقه ای به ادامه دنبال کردن پیج موردنظر نداشته باشید میتوانید به پیج رفته و آن را آنفالوو یا لغو دنبال کردن نمایید.

کسی که شا را فالو میکند فالوور شما نامیده میشود.  وقتی شما یک پیج را فالوو میکنید یک عدد به تعداد فالووران پیج افزوده خواهد شد.

وقتی پیجی شما را فالوو میکند فالووینگ شما نامیده میشود و میتواند پست هایتان را لایک کرده و یا برای شما نظر بنویسد.

K در اینستاگرام به معنی عدد 1000 میباشد. اگر در فالوور شخصی کا را دیدید یعنی فالوور آن شخص را باید در 1000 ضرب کنید. مثلا اگر شخصی k20 فالوور دارد به معنی این میباشد که آن شخص 20000 فالوور دارد.

 همانطور که گفتیم استوری یا داستان نیز یکی از اصطلاحات رایج است. در highlight کنید. برای استوری قابلیت لایک وجود ندارد اما میتوانید ریپلای کنید. شما میتوانید ببینید که چه کسانی استوری شما را سین کرده اند یا مشاهده کرده اند. همچنین بعضی از قابلیت های پرسیدن سوال و… هم برای کاربران  بسیار جذاب میباشد.

اگر قصد دارید فالووران شما را به صورت زنده ببینند میتوانید از قابلیت لایو یا پخش زنده اینستاگرام استفاده نمایید. فالووران نیز میتوانند برای شما کامنت بگذارند.

وقتی کسی شما را فالوو یا لایک میکند یا برای شما کامنت میگذارد یا هرگونه فعالیتی در پیج شما صورت میگیرد نوتیفیکیشن برای شما می آید و این فعالیت را گزارش میکند.

دایرکت اینستاگرام بخشی برای چت کردن میباشد. در این بخش شما میتوانید پیام های متنی و تصویری و صوتی برای دوستانتان ارسال نمایید.

لایک کردن مهمترین و رایج ترین اصطلاح در اینستاگرام میباشد. وقتی شما پستی را میپسندید با دوبار کلیک کردن یا کلیک کردن روی قلب که در زیر پست ها قرار گرفته است آن را لایک میکنید.

تگ کردن یعنی نام بردن از کسی زیر یک پست تا آن پست برای فرد تگ شده نمایش داده شود و شخص آن پست را ببیند.

برای دیدن پست های بیشتر میتوانید به قسمت اکسپلور بروید. در این قسمت اینستاگرام با توجه به علایق شما و پست هایی که ذخیره و لایک کرده اید و البته پست هایی که تعداد زیادی لایک شده اند را میتوانیسد مشاهده نمایید. از طریق این پست ها میتوانید به پیج آن ها دست یابید و در صورت تمایل آن را فالو نمایید.

اگر در مورد پستی نظر داشتید میتوانید آن را در قسمت کامنت بنویسید و یا با پاسخ دادن به کامنت یا لایک کردن کامنت در مورد کامنت های دیگران اظهار نظر نمایید.
اینستاگرام را در سیستم هایی با سیستم عامل اندروید, ویندوز و ios میتوانید نصب و اجرا کنید.

فواید داشتن فالوور زیاد

داشتن فالوور زیاد یک امتیاز به خصوص برای پیج های اینستاگرامی است. در سال های اخیر طبق برآوردهایی که شده است. اگر پیج شما یک فروشگاه اینترنتی هست، و اگر فالووران و تعداد لایک های شما کم باشند مشتریان در برابر خرید یا همکاری با پیج شما جبهه بگیرند و به شما اعتماد نکنند. تبلیغات در اینستاگرام تبدیل به یکی از شغل های بسیار پردرآمد نه تنها در کشور ما بلکه در تمام نقاط جهان شده است. پس افزایش فالوور برای تمامی پیج های اینستاگرام، منجر به کسب در آمد برای شما می شود.

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

  • یکی از راه های افزایش فالوور در اینستاگرام خرید فالوور میباشد. وقتی تعداد فالوور شما کم باشد مردم برای فالوو کردن شما ترغیب نخواهند شد. اما اگر قصد افزایش فالوور واقعی اینستاگرام را دارید در صورتی که اقدام به خرید فالوور نمایید دیگر افراد نیز با دیدن تعداد زیاد فالووران شما جذب پیچ خواهند شد و اطمینان میابند که پیج شما یک پیج واقعی میباشد و فیک نیست. 
  • تاثیر عکس پروفایل پیج یا صفحه خود را نادیده نگیرید. عکس پروفایل خوب و مناسب با محتویات پیج خود می تواند بهترین راه برای معرفی پیج شما و راهی برای افزایش فالوور باشد.
  • در صورتی که تجارت شما دارای وب سایت باشد بهتر است که لینک وب سایت خود را در پیج خود معرفی نمایید. این راه به دنبال کنندگان شما اطمینان میدهد که تجارت شما یک تجارت کاملا معتبر است و قصد کلاهبرداری در فضای مجازی را ندارید. برای اضافه کردن لینک وب سایت کافی است وارد قسمت ویرایش نمایه شده و در قسمت وب سایت لینک را وارد نمایید.
  • بهتر است که عکس حاصل از رضایت مشتریان خود را در پیج خود قرار دهید تا افراد دیگر با دیدن آن مشتاق شوند که شما را فالوو کرده و از خدماتی که در اختیار آن ها قرار می دهید بهره ببرند.
  • اگر قصد خرید اجناس خود در فضای اینستاگرام را دارید به اصل بودن کالاهای خود اهمیت دهید و از خرید کالاهای بی کیفیت و فیک خودداری کنتید زیرا بهترین تبلیغ برای هر کالا کیفیت بالای آن میباشد.
  • اگر به تازگی وارد اینستاگرام شده اید و تعداد دنبال کنندگان شما کم میباشد میتوانید از پیج هایی که دارای فالوور زیاد هستند یا تجارت مشابه با تجارت شما را دارند بخواهید که پیج شما را به فالووران خود معرفی نمایند یا به عبارتی صفحه شما را شات کنند.
  • در صورتی که بخواهید خودتان فالوور جذب کنید باید پیج شما دارای تصاویر یا خدمات جذابی باشد تا افراد تمایل برای فالو کردن شما داشته باشند. برای مثال در سال های اخیر افراد زیادی در پیج های مختلف اقدام به معرفی کالاهایی مینمایند که مورد استفاده مردم زیادی میباشد. به صورت دقیق تر باید گفت که تجربیات خود را در اختیار بقیه قرار می دهند. این پیج ها دارای فالووران بسیار زیادی میباشند.
  • اگر پیج شما به گونه ای باشد که برای گروهی خاص تعبیه شده باشد (مثلا پیجی برای پزشکان یا صفحه فعال دانش آموزان) هم میتواند مخاطبان زیادی داشته باشد.
  • یا اگر بخواهیم مثال دیگری از پیج هایی که در جذب فالوور موفق بودند بیاوریم میتوانیم به پیج هایی که کلیپ های طنز به اشتراک میگذارند اشاره کنیم. به صورت کلی اگر پست هایی که اشتراک گذاری میشوند برای جوانان دارای جذابیت باشد در افزایش فالوور واقعی موثر خواهد بود زیرا اکثر کاربران در رده سنی جوان و نوجوان میباشند.
  • هر چه تعداد کامنت های شما بیشتر باشد و تعداد زیادی بازدید از پیج شما صورت گرفته باشد تعداد فالوور های شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد

چند نکته در اینستاگرام

محتوای خوب بذارید

اینستاگرام یک رسانه اجتماعی است که اکثر افراد برای معرفی کسب و کار خود و یا در اوقات فراغت خود وارد آن میشوند. اگر پست های شما پس از مدتی جذابیتی که باید داشته باشد را نداشت فالوران شما ممکن است پیج شما را آنفالو نمایند. پس از پست کردن مطالب مفید و جذاب غافل نشوید و فعالیت داشته باشید. در صورتی که تعداد پست ها یا استوری های شما بیش از حد زیاد باشد نیز ممکن است فالوران خود را از دست دهید.

بیش از حد پست نذارید

در صورتی که تعداد پست ها یا استوری های شما بیش از حد زیاد باشد ممکن است فالووران خود را از دست بدهید. پس بهتر است که میانه رو باشید و از افراط و تفریط بپرهیزید. به صورت میانگین بین یک الی 5 پست در روز به نسبت نوع فعالیت پیج مناسب می باشد. همچنین به زمان پست گذاشتن نیز توجه کنید و سعی کنید در زمان مشخصی این کار را انجام دهید.

هدفمند کار کنید

سعی کنید در این مسیر با برنامه پیش بروید. یعنی اگر هدفمند باشید و بدانید که دقیقا چه هدفی دارید و دوست دارید چه نوع پست هایی در پیج شما باشد و چه پست هایی بیشتر جذب مخاطب میکند در رسیدن به هدف خود موفق خواهید بود و فالووران زیادی نیز خواهید داشت.

رقبا را بشناسید

گاهی بهتر است که رقبای اصلی خود را بشناسید و با آن ها رقابت کنید. این حس رقابت باعث میشود که تلاش بیشتری در این مورد داشته باشید. همچنین کار و موفقیت های خود را با رقبای خود مقایسه کنید یا حتی میتوانید چیزهایی از رقبای خود یاد بگیرید. وقتی نقطه ضعف ها و نقاط قوت رقیبان را بدانید درس های خوبی میگیرید و این درس ها و نکات را در پیج خود ممیتوانید پیاده سازی کنید. برای مثال اگر رقیب شما اشتباهی کرد و باعث شد که مخاطبان خود را تا حدودی از دست بدهد شما دیگر میدانید که نباید آن کار را تکرار کنید.

هشتگ بگذارید

سعی کنید برای پیج خود یک هشتگ بسازید. داشتن هشتگ باعث میشود که حرفه ای به نظر بیایید و همچنین افراد با دیدن هشتگ های شما در کامنت های مختلف در مورد پیج شما کنجکاو شوند و پیج شما را جستجو کنند. در صورتی که آمار جستجوهای پیج شما بالا باشد راه رسیدن به فالوورهای بیشتر را برای شما هموارتر خواهد کرد. همچنین یکی از راه های موثر در افزایش بازدید پیج شما ، گذاشتن هشتگ مرتبط با پست می باشد. سعی کنید در هر پست 7 الی 8 هشتگ مرتبط و غیر تکراری قرار دهید.

عکس با کیفیت بگذارید

عکس هایی که به اشتراک میگذارید حتما باید دارای کیفیت بالایی باشند. اگر عکس های شما بی کیفیت و کپی باشد حرفه ای بودن شما را نقض خواهد کرد. تحقیقات نشان داده است که عکس هایی با رنگ های متنوع برای مخاطبان و کاربران اینستاگرام جذاب تر میباشد. همچنین گفته میشود عکس هایی که در آن رنگ آبی به کار رفته است تعداد لایک بیشتری دارد. یا گفته میشود که بعضی از رنگ های خنثی مانند رنگ طوسی باعث ایجاد حس بد در طرف مقابل میشود. پس به این نکات نیز توجه نمایید.

استور بگذارید

از قابلیت استوری اینستاگرام غافل نشوید. استوری تاثیر زیادی در دیده شدن پیج و پست های شما دارد. همچنین می توانید به کمک استوری اطلاع رسانی های خود را انجام دهید.

بهتر است وقتی پستی را به اشتراک گذاشتید آن را در استوری خود به فالوران یادآور شوید و آن ها را برای لایک کردن و کامنت گذاشتن برای پستتان تشویق کنید. چون ممکن است پست شما در بین پست های زیاد فالوور ها دیده نشود. با اینکار شانس دیده شدن آن را افزایش می دهید.

مسابقه و قرعه کشی راه اندازی کنید

گاهی بهتر است که برای اجرای یک مسابقه در پیجتان برنامه ریزی کنید. برای مثال از فالووران بخواهید که تعدادی از دوستان خود را زیر پست شما تگ کنند. سپس با انجام قرعه کشی و اهدای هدایا آن ها را مطمئن کنید که به قول خود عمل کرده اید. معرفی برنده شدگان در مسابقه را فراموش نکنید. با این کار میتوانید موفقیت زیادی در معرفی پیج خود به افراد بیشتر و جذب فالوران  کسب کنید. همچنین اینکار منجر به جذب فالوور، لایک و کامنت های بیشتر می شود که تاثیر زیادی در بیشتر دیده شدن پست های شما دارد.

با فالوور های خود تعامل داشته باشید

جنبه های طنز در پیج خود را فراموش نکنید و سعی کنید جواب کامنت ها را با نهایت احترام و شوخ طبعی بدهید. همچنین میتوانید از کپشن های طنز نیز در بعضی از پست های خود استفاده نمایید.
 بهتر است که هر چند وقت یکبار زیر پست هایتان از فالووران خود سوال بپرسید و آن ها را به بحث کردن وادارید. این چالش باعث میشود که تعداد کامنت های شما زیاد شود و فالوور احساس کند که به نظر آن ها اهمیت میدهید و برای شما محترم هستند.

خرید، افزایش فالوور فعال اینستاگرام

ما این فرصت را برای شما فراهم می کنیم که بتوانید از خدمات اینستاگرام ما برای پیج خودتون استفاده کنید. ما یک سایتی جهت انجام خدمات اینستاگرامی آماده کردیم که شما از طریق آن در هر زمانی میتونید سفارش خودتون رو ثبت کنید و فالوور های پیج خودتون رو افزایش بدید. ما ایمنی حساب شما را تضمین می کنیم زیرا در هیچ یک از سرویس های ما نیازی به دادن رمز عبور ندارید.

تمام کاری که شما باید برای افزایش فالوور اینستاگرام خود انجام دهید این است که نام کاربری و آدرس ایمیل خود را وارد کنید و بر روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید. در عرض چند دقیقه سرویس شما اجرا شده و فالوور های اینستاگرام شما افزایش پیدا خواهند کرد.

 

از طریق پنلی که ما در اختیار شما قرار می دهیم ، شما می توانید فالوور واقعی تری را به سمت حساب خود جذب کنید. شما در لیست Terend های اینستاگرام قرار خواهید گرفت. این باعث می شود میزان تعامل پیج اینستاگرام شما افزایش پیدا کند زیرا مشتریان بیشتری علاقه مند به خرید محصولاتی هستند که شما ارائه می دهید. این مطمئناً فروش شما را افزایش می دهد. متوجه خواهید شد که افراد بیشتری سعی می کنند با شما ارتباط برقرار کنند فقط به این دلیل که فالوور های بیشتری دارید. این شما را به یک پیج تأثیرگذار در اینستاگرام تبدیل می کند .

سوالات متداول

برخی از سوالات رایج در خصوص افزایش فالوور

بستگی به نوع سرویس و میزان انجام آن، متفاوت خواهد بود. ما در تمامی سرویس ها شرایط و نکات مهم اون سرویس رو نوشتیم. اگر به نکات گفته شده توجه کنید ، خیر پیج بلاک نخواهد شد.

خیر، در هیچ کدام از سرویس های ما نیازی به وارد کردن رمز اینستاگرام نیست. ایمنی پیج شما برای ما بیسار اهمیت دارد.

ما سرویس های مختلفی داریم، در برخی از سرویس ها فالوور های جذب شده کاملا اختیاری پیج شما را فالوو خواهند کرد، و علاوه بر فالوو کردن، فعالیت دیگه ایی هم روی پیج شما انجام خواهند داد مثل لایک و کامنت و دایرکت ، ولی در برخی از سرویس ها اضافه کردن فالوور اجباری است. در توضیحات هر سرویس این نکات مشخص شده.

جواب این سوال هم بستگی به نوع سرویس متفاوت خواهد بود.

در روش هایی که فالوور واقعی و کاملا اختیاری پیج شما را دنبال خواهد کرد، درصد ریزش کم هست، چون کاربر قبل از فالوو کردن پیج رو بررسی کرده. ولی در روش افزودن فالوور اجباری، نسبت به نوع سذویس درصد ریزش مشخص شده.

ما سرویس هایی داریم که به کمک اون میتونین فالوور های هدف مند جذب کنید. از جمله اون سرویس ها منشن مخاطب هدف و ارسال دایرکت انبوهه. امکان این وجود داره که مخاطب این سرویس ها توسط شما تعیین بشه، برای همین کاملا هدف مند عمل میکنه و بازخورد خوبی داره